NASZE  SUKCESY

 

Szkoła ma na swym koncie duże osiągnięcia naukowe i sportowe. Uczniowie biorą aktywny udział w konkursach przedmiotowych np. międzyszkolnym konkursie matematycznym „Kangur”, humanistycznym „Alfik” oraz wielu innych.

 

UDZIAŁ W  KONKURSACH rok szkolny 2004/2005

OGÓLNOPOLSKIE:

1.      „Konkurs „OXFORD MATEMATYKA PLUS” 2004r.

Ř      laureat I stopnia  - Marcin GOCYŁA   kl. IV A     opiekun: mgr Agata Hagno

Ř      laureat I stopnia  - Paweł SŁOWIK   kl. V b       opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      laureat II stopnia – Adam KOŁACZ   kl. IV c     opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      laureat II stopnia – Martyna GRABOWSKA   kl. IV d       opiekun: mgr Joanna Dyja

Ř      laureat II stopnia – Patryk KAPKOWSKI   kl. IV a       opiekun: mgr Agata Hagno

Ř      laureat III stopnia – Rafał MERESIŃSKI   kl. IV d       opiekun: mgr Joanna Dyja

Ř      laureat III stopnia – Mateusz ŻYWIOŁEK   kl. V c       opiekun: mgr Joanna Dyja

Ř      laureat III stopnia – Dawid POCZĄTEK    kl. IV a        opiekun: mgr Agata Hagno

Ř      laureat III stopnia – Aleksandra KALINA   kl. IV a         opiekun: mgr Agata Hagno

Ř      laureat III stopnia – Mateusz GOCYŁA   kl. VI c         opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      laureat III stopnia – Ewa BAŃKA   kl. VI c        opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      laureat III stopnia – Rafał LEJCZAK   kl. VI c     opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      laureat III stopnia – Dawid MAROŃ   kl. IV e      opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      laureat III stopnia – Piotr GREŃ   kl. V b       opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      laureat IV stopnia – Mariusz ŻYWIOŁEK   kl. IV d        opiekun: mgr Joanna Dyja

Ř      laureat V stopnia – Przemek NOCOŃ   kl. V c            opiekun: mgr Joanna Dyja

Ř      92 pkt. – Mateusz Maszczyk  kl. III c       opiekun: mgr Joanna Chyla - Miemczok

2.      Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR” 2005

Ř      nagroda II stopnia - Rafał LEJCZAK VI c           opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      wyróżnienie – Ewa BAŃKA   kl. VI c              opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      wyróżnienie – Rafał MERESIŃSKI   kl. IV d            opiekun: mgr Iwona Koba

Ř      I miejsce w szkole – Ewa KAMIŃSKA   kl. III b     opiekun: mgr Małgorzata Paluch

Ř      II miejsce w szkole – Radosław MAZUR   kl. III e   opiekun: mgr Bożena Hamerla

Ř      IV miejsce w szkole – Kinga KULAK   kl. III d      opiekun: mgr Danuta Kocot

 

3.      Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”. Do II etapu przeszli:

Ř      I miejsce - Piotr BRAMORA   kl. VI a        opiekun: mgr Urszula Fiutek

Ř      III miejsce - Dawid ROSIKOŃ   kl. VI c       opiekun: mgr Urszula Fiutek

Ř      II miejsce – Mateusz GOCYŁA   kl. VI c     opiekun: mgr Urszula Fiutek

4.      Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Ř      I miejsce w województwie – Joanna CIERPIAŁ kl. V b       opiekun: mgr Elżbieta Zając

  5.      Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „OMNIBUS”

Ř       V miejsce w kraju  – Natalia KASZNIA kl. III d           opiekun: mgr Danuta Kocot

Ř      II miejsce w szkole – Ewa KAMIŃSKA   kl. III b         opiekun: mgr Małgorzata Paluch

 6.      Ogólnopolski konkurs humanistyczny „ALFIK”

Ř      najwyższy wynik w szkole – K. BIELAK   kl. IV d   opiekun: mgr Małgorzata Maszczyk

Ř      Ł. MUSIALIK   kl. IV d            opiekun: mgr Grażyna Woś

Ř      Dominika OLEK   kl. IV d         opiekun: mgr Grażyna Woś

Ř      Paulina CHRZAN   kl. IV d       opiekun: mgr Grażyna Woś

 7.      VIII Ogólnopolski Konkurs na Baśń

Ř      laureat – Agnieszka ŁAKOMSKA kl. VI d      opiekun: mgr Małgorzata Maszczyk

Ř      wyróżnienie – Michał WRÓBEL        opiekun: mgr Małgorzata Noszczyk

Ř      wyróżnienie – Przemysław WULCZYŃSKI       opiekun: mgr Małgorzata Noszczyk

Ř      wyróżnienie - Damian WIECZOREK        opiekun: mgr Małgorzata Noszczyk

Ř      wyróżnienie – Paulina PONICKA   kl. VI e      opiekun: mgr Elżbieta Gocyła

Ř      wyróżnienie Marlena CUBAŁA   kl. VI a

Ř      wyróżnienie – Gabriela KOTARSKA   kl. V a

Ř      wyróżnienie – K. Karczmarczyk  kl. VI c            opiekun: mgr Bożena Kwiatkowska

Ř      wyróżnienie – B. Lenartowicz kl. V b                  opiekun: mgr Bożena Kwiatkowska

 8.      Ogólnopolski konkurs plastyczny: Okładka na książkę H. Sienkiewicza

Ř      II nagroda – Marlena CUBAŁA   kl. VI a             opiekun: Elżbieta Cubała

 9.      Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki

Ř      Wyróżnienie - Daria HAMERLA   kl. VI d      mgr Małgorzata Noszczyk

 10.  Ogólnopolski Konkurs plastyczny

„Woda – bezpieczeństwo – ja” etap gminny

Ř      I nagroda – Marlena CUBAŁA   kl. VI a     opiekun: Elżbieta Cubała

Ř      III nagroda – Zuzanna ZALAS       opiekun: Elżbieta Cubała

Ř      Wyróżnienie – Dominika OLEK   kl. IV d     opiekun: Elżbieta Cubała

Ř      Wyróżnienie – Marta BOBER   kl. IV d       opiekun: Elżbieta Cubała

 11.  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Żyć Eucharystią”

Ř      laureat wyróżnienie  – Paulina PONICKA kl. VI e     opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      wyróżnienie finał diecezjalny – Estera SIERPIŃSKA   kl. I b  opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      I miejsce etap szkolny – Damian PODLEJSKI   kl. VI a   opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      II miejsce etap szkolny – Paulina PONICKA   kl. VI e   opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      III miejsce etap szkolny – Mateusz BARAN  kl. VI a    opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      wyróżnienie półfinał – Damian PODLEJSKI   kl. VI a   opiekun: mgr Dorota Banik 

Ř      wyróżnienie półfinał – Mateusz BARAN   kl. VI a       opiekun: mgr Dorota Banik

 12.  Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego „FOX”

Ř      finalista na etapie woj. – Ewa BAŃKA kl. VI c     opiekun: mgr Jolanta Pucek

Ř      laureat II stopnia – Paulina Ponicka  kl. VI e       opiekun: mgr Anna Radosz

 

13.  Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt – Kraków 2004r.

Ř      I miejsce – Ilona KUDZIA kl. VI e                opiekun: Robert Buczek

                        Dominika BUCZEK kl. VI a        opiekun: Robert Buczek

                        Monika SŁABOSZ kl. VI c          opiekun: Robert Buczek

                        Dominika CHŁOSTA VI a           opiekun: Robert Buczek

 

14.  Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Ř      I miejsce w szkole – Marlena CUBAŁA   kl. VI a           opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      I miejsce w województwie (praca indywidualna) – Joanna CIERPIAŁ   kl. V b

Ř      I miejsce w szkole (test) – Ewa BAŃKA   kl. VI c      opiekun: mgr Urszula Fiutek

Ř      wyróżnienie (test) – Paulina PONICKA  kl. VI e    opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Mateusz WOJTASZCZYK      opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Paweł SŁOWIK   kl. V b       opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Monika KLESZCZ          opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Roksana KOTOWICZ         opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Agnieszka PAWŁOWSKA       opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Dawid WRONA       opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (test) – Katarzyna KARCZMARCZYK      opiekun: mgr Elżbieta Zając  

Ř      wyróżnienie (test) – Magdalena MARTYNIAK     opiekun: mgr Elżbieta Zając  

Ř      wyróżnienie (test) – Karolina BIELAK      opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (praca indywidualna) – Gabriela KOTARSKA   opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (praca ind.) – Paulina PONICKA  kl. VI e       opiekun: mgr Urszula Fiutek

Ř      wyróżnienie (praca ind.) – Błażej LENARTOWICZ         opiekun: mgr Elżbieta Zając

Ř      wyróżnienie (praca indywidualna) – Ewa BAŃKA  kl. VI c     opiekun: mgr Urszula Fiutek

 

WOJEWÓDZKIE

 

1.      Konkurs „NUDNA MATEMATYKA”

Ř      finalista (finał) – Paweł SŁOWIK kl. V b       opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      zakwalifikowanie do półfinału – Piotr GREŃ   kl. V b    opiekun: mgr Aldona Mordalska

Ř      zakwalifikowanie do półfinału – Fryderyk WILCZYŃSKI  kl. V b opiekun: mgr Aldona       Mordalska

 2.      Konkurs pisania i czytania w systemie punktowym

Ř      Adrian MĄDRZYK III a      opiekun: mgr Małgorzata Rolka

 3.      Wojewódzki Konkurs Biblijny

Ř      I miejsce etap szkolny – Ewa BAŃKA   kl. VI c      opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      II miejsce etap szkolny – Paulina PONICKA   kl. VI e            opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      III miejsce etap szkolny – Damian PODLEJSKI  kl. VI a        opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      III miejsce etap rejonowy – Paulina PONICKA  kl. VI e         opiekun: mgr Dorota Banik

Ř      IV miejsce etap rejonowy – Damian PODLEJSKI  kl. VI a     opiekun: mgr Dorota Banik

 4.      Konkurs interdyscyplinarny: 

      opiekunowie: mgr G. Wos, mgr A. Mordalska, mgr U. Fiutek, mgr M. Miśkiewicz – Raczek, mgr Małgorzata Maszczyk, mgr Joanna Dyja, mgr Bożena Kwiatkowska, mgr Iwona Koba

Ř      etap szkolny – Piotr BRAMORA  

Ř      etap szkolny  - Magdalena MARTYNIAK 

Ř      etap szkolny – Daria HAMERLA 

Ř      etap szkolny – Karolina BIELAK 

Ř      etap szkolny – Agnieszka ŁAKOMSKA 

Ř      zakwalifikowanie do II etapu –  Ewa BAŃKA  kl. VI c

Ř      zakwalifikowanie do II etapu – Mateusz GOCYŁĄ 

Ř      zakwalifikowanie do II etapu – Aleksandra GÓRNIAK 

Ř      zakwalifikowanie do II etapu – Rafał LEJCZAK 

Ř      zakwalifikowanie do II etapu – Paulina PONICKA  kl. VI e

Ř      II etap  (powiatowy) – Daria HAMERLA  kl. VI d

 5.      II Wojewódzki Konkurs pod hasłem „Kocham Cię Mamo”

Ř      Wyróżnienie – Marlena CUBAŁA  kl. VI a            opiekun: mgr Elżbieta Cubała

       

POWIATOWE

 1.      Konkurs plastyczny „Ilustracja do bajki A. Mickiewicza”

Ř      III miejsce – Karolina WOJDYŁA  

 2.      V Powiatowy Konkurs Matematyczny dla ucz. Szkół Podstawowych

Ř      I miejsce – Mateusz GOCYŁA  kl. VI c

Ř      I miejsce – Paulina PONICKA   kl. VI e

 3.      I Regionalny Festiwal Pieśni Pasyjnej

Ř      etap regionalny – Wiktoria LESZCZYK  kl. IV d         opiekun: mgr Nina Grabowska

Ř      etap regionalny – Emilka FRĄCZEK   kl. VI b             opiekun: mgr Nina Grabowska

 4.      Powiatowy Konkurs Ortograficzny – Dyktando z Mickiewiczem w tle.

Ř      III miejsce – Marcin ZEMŁA   kl. III c         opiekun: mgr Joanna Chyla - Miemczok

5.      Plastyczny „Na Jurajskim Szlaku”

Ř      I miejsce (fotografia) – Dawid POCZĄTEK  kl. IV a           opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      I miejsce (rysunek) – Martyna STACHOWSKA  kl. V a      opiekun: mgr Elżbieta Cubała

 6.      Prezentacja multimedialna

Ř      II miejsce – Przemysław Wulczyński  kl. VI b                opiekun: mgr Elżbieta Zając

     

 MIĘDZYSZKOLNE

 1.      Konkurs „Komiks utworów A. Mickiewicza”

Ř      I miejsce – Dominika PIĄTEK   kl. V a              opiekun: mgr Grazyna Woś

Ř      wyróżnienie – Angelika SZCZYGIEŁ    kl. V a            opiekun: mgr Grazyna Woś

 2.      Konkurs Kolęd

Ř      II miejsce – Aleksandra KALINA   kl. IV a     opiekun: mgr Nina Grabowska

Ř      II miejsce – Karolina BIELAK             opiekun: mgr Nina Grabowska

Ř      Agnieszka ŁAKOMSKA                         opiekun: mgr Nina Grabowska

Ř      Wyróżnienie – Patrycja Galas  kl. III d        opiekun: mgr Danuta Kocot

 3.      Konkurs o twórczości J. Brzechwy

Ř      I miejsce – Miłosz GRABOWSKI    kl. III a      opiekun: mgr Aleksandra Bulska

Ř      V miejsce – Natalia KASZNIA  kl. III d         opiekun: mgr Danuta Kocot

 4.      Ilustracja do bajek A. Mickiewicza

Ř      I miejsce – Karolina LASKOWSKA  kl. VI b       opiekun: mgr Elżbieta Cubała

 5.      Konkurs „Podróże w nieznane”

Ř      I miejsce – Patryk KAPKOWSKI  kl. IV a            opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      Wyróżnienie – Karolina LASKOWSKA   kl. VI b      opiekun: mgr Elżbieta Cubała

 6.      Konkurs o Myszkowie „Od korzeni ku przyszłości”

Ř      II miejsce – Paulina OKULARCZYK         opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      wyróżnienie – Wojciech WIDZ             opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      wyróżnienie – Weronika HYLA           opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      wyróżnienie – Manuela SIKORA   kl. IV a            opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      wyróżnienie – Sebastian SKOREK               opiekun: mgr Elżbieta Cubała

Ř      wyróżnienie – Łukasz MUSIALIK             opiekun: mgr Elżbieta Cubała

 7.      Konkurs „Twórczość Andersena”

Ř      I miejsce – Bartosz KOŃCZYK   kl. III b          opiekun: mgr Małgorzata Paluch

Ř      I miejsce – Marlena CUBAŁA  kl. VI a             opiekun: mgr Grazyna Woś

Ř      I miejsce – Krzysztof  HAGNO   kl. IV e           opiekun: mgr Grazyna Woś

8.      „Poznaj znaki drogowe”

Ř      II miejsce – Natalia KASZNIA   kl. III d      opiekun: mgr Danuta Kocot

Ř      II miejsce – Andrzej Wróbel   kl. III d         opiekun: mgr Danuta Kocot

 9.      „O pióro Henryka Sienkiewicza”

Ř      I miejsce – Natalia KASZNIA  kl. III d         opiekun: mgr Danuta Kocot

Ř      I miejsce – Paulina PONICKA   kl. VI e        opiekun: mgr Elżbieta Gocyła

 

10.  Konkurs Ekologiczny

Ř      II miejsce – Paulina Synkiewicz  kl. III c       opiekun: mgr Joanna Chyla – Miemczok

 11.  Zawody pływackie

Ř      I, III miejsce – Adam Karnicki   kl. III c        opiekun: mgr Joanna Chyla – Miemczok

Ř      I, II miejsce – Paulina Białas  kl. II c              opiekun: mgr Renata Skalska

 12.  Konkurs plastyczny

Ř      Wyróżnienie – Patrycja Ćwiek  kl. II c           opiekun: mgr Renata Skalska

 13.  W Ojczyźnie – Polszczyźnie”

Ř      II miejsce – E. Bańka, K. Karczmarczyk, A. Górniak      opiekun: mgr B. Kwiatkowska

   

SZKOLNE

 1.      Mistrz Ortografii

Ř      II miejsce – Monika MAŚLANKA  kl. IV e

Ř      II miejsce – Artur KONDAS   kl. V a

Ř      Wyróżnienie – Zuzanna ZALAS   kl. V a

 2.      Konkurs recytatorski „Drzewo w poezji”

Ř      II miejsce – Monika KLESZCZ  kl. V a

 3.      List do drzewa

Ř      Martyna STACHOWSKA  kl. V a

Ř      Gabriela KOTARSKA kl. V a

Ř      Marlena CUBAŁA   kl. VI a

Ř      Sebastian SKOREK   kl. V c

4.      Konkurs Kolęd

Ř      Aleksandra KALINA  kl. IV a

Ř      Karolina BIELAK  

Ř      Agnieszka ŁAKOMSKA 

Ř      Wiktoria LESZCZYK  kl. IV d

Ř      Weronika HYLA

Ř      I miejsce – Patrycja GALAS  kl. III d

Ř      I miejsce – Natalia KASZNIA   kl. III d

Ř      I miejsce – Kinga KONDAS  kl. III d

 5.      Szkolny Konkurs Ortograficzny

Ř      P. OKULARCZYK  kl. IV b

Ř      M. ŻYWIOŁEK   kl. V c

Ř      SEBASTIAN DUBIK  kl. V c

Ř      K. KARCZMARCZYK   kl. VI c

Ř      Piotr PILIS  kl. VI c

Ř      I miejsce – Anna JABŁOŃSKA 

Ř      II miejsce – Miłosz GRABOWSKI  kl. III a

Ř      III miejsce – Paulina FLAK  

Ř      I miejsce (kl. II) – Martyna ŁAPAJSKA   kl. II c

Ř      II miejsce – Natalia KASZNIA  kl. III d

Ř      I miejsce – Paulina PONICKA  kl. VI e

6.      Konkurs o Janie Brzechwie

Ř      I miejsce – Miłosz GRABOWSKI  kl. III a

 7.      Konkurs wiedzy ekologicznej

Ř      I miejsce – Natalia KASZNIA  kl. III d

Ř      I miejsce – Kinga KONDAS   kl. III d

 8.      I Turniej Ortograficzny

Ř      I miejsce (kl. V) – S. BRYMORA  kl. Vd

 9.      Konkurs „Co wiem o życiu i twórczości H. Andersena”

Ř      I miejsce – Ewelina SZCZYGIEŁ  

 10.  Szkolny Turniej Mitologiczny

Ř      II miejsce – klasa V a

 11.  Szkolny konkurs recytatorski

Ř      III miejsce – Monika KLESZCZ 

  

OSIĄGNIECIA SPORTOWE

 1.      IV miejsce - Turniej Mini Piłki Siatkowej

                       Marta BOBER   kl. IV d

2.      IV miejsce – Turniej Mini Piłki Siatkowej (powiat) –

                            Ilona Kudzia, Dominika Buczek, Monika Słabosz, Dominika Chłosta

 3.      II miejsce – Trójki Siatkarskie Dziewcząt  (ogólnopolski) –

                          Ilona Kudzia, Dominika Buczek, Monika Słabosz

 

4.      I miejsce  Turniej Piłki Nożnej w Mrzygodzie (międzyszkolny) -

                       T. Frydrych, P. Nowakowski, M. Kasprzycki, P. Piątkowski, M. Wróbel

 5.      III miejsce – Turniej o Puchar Dyrektora ZSP nr 1 (międzyszkolny) –

                           K. Motylewski, K. Lewicki, P. Hodak, Ł. Ziętala

 6.      II miejsce – I Edycja zawodów pływackich (miejski)

I miejsce (styl grzbietowy) – Paulina BIAŁAS   kl. II c

II miejsce (styl klasyczny) - Paulina BIAŁAS   kl. II c

III miejsce (styl dowolny) – Radosław MICHALCZYK   kl. II c

II miejsce (styl dowolny) – Natan KOWALSKI   kl. II c

II miejsce (styl grzbietowy) – Natan KOWALSKI   kl. II c             

7.      I miejsce (etap miejski), Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

            I miejsce (etap powiatowy),

III miejsce (etap rejonowy)

M. Błaut, A. Kot, M. Jędryszczak, K. Motylewski, T. Zasuń, P. Nowakowski, M.   Kasprzycki, A. Cudak.

 8.      I miejsce (etap miejski), Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

            I miejsce (etap powiatowy),

      II miejsce (etap rejonowy)

      D. Kudzia, A. Burmińska, M. Kot, T. Palka, M. Kurzak, L. Ślusarczyk, I. Kuc, D.  Rytelewska, N. Hyla, M. Oleksiak

 

9.      Mistrzostwa Miasta Myszkowa w biegach przełajowych (chłopców)

Ř      I miejsce (etap miejski) – Mateusz KASPRZYCKI

Ř      II miejsce (etap miejski) – Kacper LEWICKI

Ř      III miejsce (etap miejski) – Krystian MOTYLEWSKI

 

10. Mistrzostwa Miasta Myszkowa w biegach przełajowych (dziewcząt)

Ř      II miejsce (etap miejski) – Monika KOT