SUKCESY UCZNIÓW – ROK SZKOLNY 2005/2006

 

Tytuł konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

Alfik matematyczny

(dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole)

I miejsce w szkole

Natan Kowalski (IIIc)

Renata Skalska

II miejsce w szkole

Martyna Łapajska (IIIc)

III miejsce w szkole

Patrycja Ćwiek (IIIc)

Konkurs literacki

„Wakacje mojej rodziny”

wyróżnienie

Adrian Mądrzyk (IVa)

Grażyna Woś

OXFORD – Konkurs matematyczny

Laureat I stopnia

Paweł Słowik (VIb)

Aldona Mordalska

Laureat II stopnia

Małgorzata Karaś (VId)

Bożena Woźniak–Bugaj

Laureat IV stopnia

Marcin Okularczyk (VId)

Laureat III stopnia

Miłosz Grabowski (IVa)

Aldona Mordalska

Piotr Greń (VIb)

Laureat V stopnia

Fryderyk Wilczyński (VIb)

Olimpiada z języka polskiego

„Olimpus 2006”

IV miejsce

Natalia Kasznia (IVd)

Małgorzata Maszczyk

VI miejsce

Roksana Pucek (IVd)

Olimpiada z matematyki

„Olimpus 2006”

IV miejsce

Piotr Greń (VIb)

Aldona Mordalska

VII Ogólnopolski Konkurs na komiks

wyróżnienie

Anna Sośnicka (IVd)

Małgorzata Maszczyk,

Małgorzata Noszczyk

Katarzyna Gołuchowska(IVd)

X Ogólnopolski Konkurs

na pracę z literatury

wyróżnienie

Natalia Kasznia (IVd)

Małgorzata Maszczyk,

Małgorzata Noszczyk

Roksana Pucek (IVd)

IX Ogólnopolski Konkurs na Baśń

wyróżnienie

Patrycja Zamożniak (IVd)

Małgorzata Noszczyk

„Test matematyka plus”

OXFORD IV Edycja

Laureat II stopnia

Natan Kowalski (IIIc)

Renata Skalska

Martyna Łapajska (IIIc)

Laureat V stopnia

Patrycja Ćwiek (IIIc)

Konkurs matematyczny

„MAT 2006”

III miejsce w kraju

Natan Kowalski (IIIc)

Renata Skalska

II miejsce w szkole

Martyna Łapajska (IIIc)

Konkurs literacki

„List do Stasia i Nel”

I miejsce

Korneliusz Pawlik (IIIc)

Renata Skalska

Konkurs humanistyczny

OMNIBUS 2006

I miejsce w szkole

Natan Kowalski (IIIc)

Renata Skalska

Konkurs historyczny „KRĄG”

III miejsce w woj.

Tomasz Maszczyk (VIb)

Elżbieta Zając

I miejsce w szkole

Mateusz Żywiołek (VIb)

Joanna Cierpiał (VIb)

IX konkurs na Baśń

wyróżnienie

Agata Gocyła (VId)

Małgorzata Maszczyk

Monika Gołuchowska

Bożena Kwiatkowska

VII Ogólnopolski Konkurs

Plastyczno - Literacki

wyróżnienie

Monika Puczydłowska(VIb)

Małgorzata Maszczyk

K. Kozera

Mateusz Maszczyk

Olimpiada z języka polskiego

10 miejsce na 1728 uczestników

Paweł Słowik (VIb)

Bożena Kwiatkowska

22 miejsce na 1728 uczestników

Marcin Okularczyk (VId)

Małgorzata Maszczyk

26 miejsce na 1728 uczestników

Fryderyk Wilczyński (VIb)

Bożena Kwiatkowska

Paula Stępień (VIc)

Katarzyna Jędryszczak

28 miejsce na 1728 uczestników

Kinga Wójcik

29 miejsce na 1728 uczestników

Paulina Okularczyk

30 miejsce na 1728 uczestników

Anna Milejska (VIb)

Marcelina Gurbała (VIb)

32 miejsce na 1728 uczestników

Piotr Chlebuś (VIb)

Kacper Lewicki (VId)

Małgorzata Maszczyk

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

„ Nudna matematyka”

finalistka

Małgorzata Karaś (VId)

Bożena Woźniak–Bugaj

„Nudna matematyka” dla klas V

II miejsce

Rafał Meresiński (Vd)

Joanna Dyja

Wojewódzki konkurs ortograficzny

laureat

Monika Kleszcz (VIa)

Grażyna Woś

Konkurs plastyczny organizowany

 przez Zespół Parków Krajobrazowych

województwa śląskiego

„Najpiękniejsza kartka świąteczna”

I miejsce

Patrycja Ćwiek (IIIc)

Renata Skalska

wyróżnienie

Marcin Bruś (IIId)

Sonia Gocyła-Leszczyk

III wojewódzki konkurs

„Zawsze kocham Cię Mamo”

III miejsce

Paulina Zasuń

Małgorzata Noszczyk

 

KONKURSY POWIATOWE

 

Konkurs interdyscyplinarny

najwyższy wynik

w szkole

Sybilla Brymora (VId)

Małgorzata Maszczyk,

Elżbieta Zając,

Bożena Woźniak-Bugaj,

Bożena Kwiatkowska

 

 

II Mistrzostwa Miasta Myszkowa – przełaje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta kl. IV i młodsze

Jacek Woś,

Katarzyna Ładowska

II miejsce

Laura Polańska

Chłopcy kl. IV i młodsi

I miejsce

Adam Karnicki

III miejsce

Patryk Rzepka

Dziewczęta kl. V – VI 

I miejsce

Anna Dobosz

II miejsce

Małgorzata Karaś

Chłopcy kl. V – VI

I miejsce

Krystian Motylewski

Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce-dziewczęta

Paulina Napora, Laura Polańska, Wioleta Krajewska, Dagmara Kudzia, Alicja Burmińska, Marcelina Oleksiak, Anna Dobosz, Małgorzata Karaś, Izabela Kuc

Jacek Woś

Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce

III miejsce

chłopcy

Adam Karnicki, Krystian Kudzia, Patryk Rzepka, Tomasz Zasuń, Krystian Motylewski, Łukasz Ziętara, Dominik Nowakowski, Fryderyk Bubel, Paweł Cudak

Jacek Woś

Mini Volley – Turniej Mini Piłki Siatkowej klasy IV

Chłopcy

Jacek Woś

Remigiusz Surma

I miejsce

Filip Ciszewski

II miejsce

Bartosz Kończyk

III miejsce

Dominik Mazur

Dziewczęta

I miejsce

Justyna Rajca

V miejsce

Katarzyna Gołuchowska

Turniej o Puchar Przewodniczącego

Rady Miasta Myszkowa – Pińczyce

II miejsce

Oleksiak Kamil, Kamil Kudzia, Wojciech Widz, Kacper Lewicki, Krystian Motylewski, Kordian Tworek, Miłosz Przybyłek, Piotr Napora, Patryk Hodak, Mateusz Piedo, Jacek Błaszczyk

Bartosz Hadrych

Konkurs z języka angielskiego

I miejsce

Patrycja Myga (IVc)

Jolanta Pucek

II miejsce

Monika Puczydłowska (IVc)

III miejsce

Filip Ciszewski (IVc)

II miejsce

Paweł Słowik (VIb)

III miejsce

Karolina Nowak (VIb)

VI Powiatowy konkurs czytelniczy „Podróże butów

w literaturze”

wyróżnienie

Agata Gocyła (VId)

Małgorzata Maszczyk

Powiatowy konkurs recytatorski

wyróżnienie

Magdalena Klimas (VIb)

Bożena Kwiatkowska

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

Konkurs literacki

„Znam bajki Adama Mickiewicza”

 

 

I miejsce

 

 

 

 

Martyna Łapajska (IIIc)

Renata Skalska

Natan Kowalski (IIIc)

Dominik Różewicz (IIIa)

Iwona Ciuk

Konkurs kolęd

„Dla Ciebie kolędujemy”

II miejsce

Patrycja Czerwińska (VIa)

Alicja Łyszczarz

Stachowski Mateusz(VIa)

Zawody pływackie – podsumowanie

I edycji (styl grzbietowy)

I miejsce

Paulina Białas (IIIc)

Renata Skalska

II miejsce

Radosław Michalczyk(IIIc)

III miejsce

Natan Kowalski (IIIc)

Konkurs plastyczny

„Bajki Adama Mickiewicza”

wyróżnienie

Bartosz Hyla (IIa)

Renata Rajczyk

Wiktoria Medyńska (IIa)

„Tańcowała igła z nitką”

II miejsce

Ewa Kamińska (IVb)

Elżbieta Gocyła

Konkurs wiedzy o życiu

i twórczości Adama Mickiewicza

I miejsce

Monika Kleszcz (VIa)

Grażyna Woś

Konkurs recytatorski

I miejsce

Paulina Flak (IVa)

Grażyna Woś

Miejski Turniej Mini Piłki Siatkowej

klasy VI

Dziewczęta

Jacek Woś

I miejsce

Małgorzata Karaś, Paula Stępień, Anna Dobosz

Chłopcy

I miejsce

Krystian Motylewski, Kacper Lewicki, Wojciech Widz

Miejski Turniej Piłki Siatkowej

(dziewczęta)

I miejsce

Paula Stępień, Małgorzata Karaś, Anna Dobosz, Karolina Kopecka, Anna Adamczyk, Zuzanna Litwińska, Klaudia Dębińska, Paulina Brzezińska

Jacek Woś,

Katarzyna Ładowska

Halowy Turniej Piłki Nożnej

klasy VI

I miejsce

Oleksiak Kamil, Kamil Kudzia, Wojciech Widz, Kacper Lewicki, Krystian Motylewski, Kordian Tworek, Miłosz Przybyłek, Piotr Napora, Patryk Hodak, Mateusz Piedo, Jacek Błaszczyk

Bartosz Hadrych

Jacek Woś

Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Dyrektora SP 1

I miejsce

Oleksiak Kamil, Kamil Kudzia, Wojciech Widz, Kacper Lewicki, Krystian Mohylewski, Kordian Tworek, Miłosz Przybyłek, Piotr Napora, Patryk Hodak, Mateusz Piedo, Jacek Błaszczyk

Bartosz Hadrych

Turniej Piłki Nożnej

o Puchar Dyrektora MOK

I miejsce

Oleksiak Kamil, Kamil Kudzia, Wojciech Widz, Kacper Lewicki, Krystian Motylewski, Kordian Tworek, Miłosz Przybyłek, Piotr Napora, Patryk Hodak, Mateusz Piedo, Jacek Błaszczyk

Bartosz Hadrych

I edycja zawodów pływackich

Styl grzbietowy

Katarzyna Ładowska

I miejsce

Paulina Białas

II miejsce

Filip Ciszewski

III miejsce

Adam Karnicki

Styl klasyczny

II miejsce

Paulina Brzezińska

III miejsce

Skwara Roksana

Konkurs Recytatorski

z twórczości Jana Brzechwy

III miejsce

Kinga Kondas

Małgorzata Maszczyk

II edycja zawodów pływackich

II miejsce

(styl grzbietowy)

Paulina Białas (IIIc)

Renata Skalska

Konkurs plastyczny

 „Projekt kartki wielkanocnej”

III miejsce

Karolina Wojdyła (IIIc)

Renata Skalska

Konkurs o Myszkowie

„Od korzeni ku przyszłości”

I miejsce

Mateusz Maszczyk

Elżbieta Cubała

II miejsce

Monika Kleszcz (VIa)

Elżbieta Zając

III miejsce

Olga Wojtaszczyk (VIc)

Maria Wnuk

wyróżnienie

Patrycja Pasek (IVa)

Elżbieta Cubała

Paulina Okularczyk (Vb)

Małgorzata Dyja

Konkurs o Tadeuszu Kościuszce

III miejsce

Monika Kleszcz (VIa)

Elżbieta Zając