Wielka nauka dla małych studentów w Myszkowie! DOŁĄCZ DO NAS 

Burmistrz Miasta Myszkowa - Włodzimierz Żak - zaprasza do Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w Myszkowie.

Gdzie mieszka śpiąca królewna? Jakie zwierzęta możemy spotkać w stawie? Czemu serce nazywane jest pompą dającą życie? Jak dbać o naszą planetę?

To tylko kilka wybranych zagadnień, które zostaną poruszone podczas wykładów Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB przygotowanych przez najlepszych wykładowców akademickich i popularyzatorów nauki współpracujących z Akademią WSB.

8 wykładów w roku w Myszkowie

2 wykłady extra w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

Inauguracja Roku w Zawierciu już 28 września 2019 o godz. 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie!

SPECJALNA BONFIKATA – zapisz dziecko 24/25/26 września i zapłać tylko 90 zł/rok

ud.wsb.edu.pl

tel. 32  295 93 15

Wycieczka do Francji i Szwajcarii

W dniach 8 – 14 czerwca 2020r. odbędzie się szkolna wycieczka do Francji i Szwajcarii.

Wszystkich zainteresowanych uczniów klas V-VIII prosimy o kontakt z paniami: Joanną Rutkowską, Ewą Kowalską (biblioteka szkolna) lub Ewą Lenartowicz (sala a3).

Koszt imprezy – 1457 zł + 392 zł (bilety wstępów).

Cała kwota będzie podzielona na raty.

Zaliczka – 250 zł – do 23 września 2019r. (plik do pobrania)