Jak co roku w listopadzie w naszej szkole prowadzona była kampania  antynikotynowa. Uczniowie podczas zajęć z wychowawcami, pedagogiem szkolnym Panią Magdaleną Ciekot – Rudawską i pielęgniarką Panią Małgorzatą Kozak dyskutowali o zgubnych skutkach nikotyny.

Na koniec miesiąca brali udział w konkursach: wiedzy o nałogach, plastycznym i na prezentację multimedialną. 6 grudnia 2011r. odbyło się podsumowanie miesięcznej akcji. Na apelu gościliśmy pracownika P.S.S.E w Myszkowie Panią Danutę Świerczewską oraz Św. Mikołaja. Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursów.

A oto wyniki:

W konkursie wiedzy o nałogach:

klasy IV                          klasy V                     klasy VI

Gabriela Rak IV a             Mateusz Ślusarczyk V b      Michał Musialik VI b

Karolina Jawura IV c         Jakub Kołodziejczyk V c     Weronika Wojdyło VI a

Daria Furman IV b            Patrycja Karolczyk V c

Kacper Niedzielski V b

Miłosz Sierpiński IV d       Kacper Dworak V b     Aron Wieczorek VI e

Aleksandra Faryś IV d

Wiktor Haciuk IV c

Julia Chłądzyńska IV c

W konkursie plastycznym wyróżniono prace następujących uczniów:

Patrycja Grząś VI d                                         Paulina Myrta V b

Kacper Konopka VI d                                    Jakub Wencel VI b

Anna Stencel V a                                          Jessica Wójcik IV a

Aleksandra Faryś IV d                             Aleksandra Bugla V b

Olga Sumorowska V a                                  Natalia Smoleń V b

Za najlepszą prezentację multimedialną uznaliśmy pracę Nataszy Szymankiewicz z klasy VI b,

zaprezentowana na apelu przypomniała wszystkim jak wiele substancji szkodliwych zawiera papieros i jakie powoduje spustoszenie w organizmie palacza. Mikołaj wręczając słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców miał okazję sprawdzić co uczniowie wiedzą o skutkach nałogu nikotynowego.

Wszyscy uczniowie poradzili sobie z pytaniami i mogli poczęstować kolegów i koleżanki upominkami.