Wychowawca: mgr Renata Rajczyk, mgr Liliana Dratwa

1. Balcerzak Dominik

2. Borówka Małgorzata

3. Bugla Aleksandra

4. Choiński Jakub

5. Ciupiński Seweryn

6. Cupiał Dawid

7. Kostarczyk Mikołaj

8. Maślankiewicz Izabela

9. Miklas Marta

10. Morel Julia

11. Motyka Adrian

12. Podlejski Karol

13. Sekuła Konrad

14. Stencel Anna

15. Sumorowska Olga

16. Szczygieł Michał

17. Szmyd Kamil

18. Uchnast Jakub

19. Zielińska Paulina

Wychowawca : mgr Ewa Stefańczyk

1. Bański Mateusz

2. Bielawski Maciej

3. Bigajczyk Nikodem

4. Blachnicki Marcel

5. Dworak Kacper

6. Florczyk Natalia

7. Gruszka Marcin

8. Huras Marcin

9. Knysak Daniel

10. Kuliś Katarzyna

11. Lewandowski Mateusz

12. Niedzielski Kacper

13. Pala Wiktoria

14. Pasek Paulina

15. Pniak Kamila

16. Popiół Karolina

17. Smoleń Natalia

18. Sołtysiak Dawid

19. Ślusarczyk Mateusz

20. Wajdzik Karolina

21. Wawryło Kiara

22. Zaporowska Wiktoria

23. Zasuń Adrian

24. Ziętkiewicz Mateusz

Wychowawca : mgr Elżbieta Sikora

1. Bulski Kajetan

2. Całka Krystian

3. Cisowski Szymon

4. Dzieża Weronika

5. Jędralski Paweł

6. Karolczyk Patrycja

7. Kołodziejczyk Jakub

8. Kotnis Natalia

9. Kowalska Julia

10. Lech Michał

11. Ludwig Małgorzata

12. Mazanek Łukasz

13. Mędrek Emilia

14. Muszczek Natalia

15. Myrta Oskar

16. Nosek Julia

17. Płodowska Kinga

18. Pompa Adam

19. Sieradzka Aleksandra

20. Sołtysiak Jacek

21. Stachurzewski Jakub

22. Sytniewska Wiktoria

23. Szymczak Dawid

24. Śliwa Oskar

25. Świeboda Jakub

26. Zalas Roksana

Wychowawca: mgr Iwona Ciuk, mgr Magdalena Najgebauer

1.        Błaszczyk Sonia

2.        Borówka Agata

3.        Cupiał Tomasz

4.        Kotynia Bartosz

5.        Koścień Radosław

6.        Kubala Karolina

7.        Liduk Daria

8.        Pawelska Zuzanna

9.        Szczygieł Mikołaj

10.    Tworek Wiktoria

11.    Wojdyło Weronika

12.    Wołek Natalia

13.    Wosik Kacper

14.    Zalas Kinga

15. Żochowska Weronika

Wychowawca : mgr Renata Skalska

1. Bańska Michalina

2.  Błaszczyk Adrianna

3. Brodzik Martyna

4.  Cichecki Igor

5.  Grabińska Karolina

6. Kołodziejczyk Kinga

7.  Leszek Bartłomiej

8.  Malinowski Adrian

9.  Musialik Michał

10.  Podlejska Aleksandra

11.  Sośnicka Paulina

12. Surma Justyna

13.  Szymankiewicz Natasza

14.  Świerz Wojciech

15.  Uchnast Kamil

16.  Urywkow Anastazja

17. Watoła Natalia

18. Wątor Kamil

 19. Wencel Jakub

Wychowawca: mgr  Anna Słota

1.        Bednarski Mateusz

2.        Bobiński Adrian

3.        Burzyński Dawid

4.        Daniel Artur

5.        Froncisz Bartłomiej

6.        Gil Roksana

7.        Goc Bartosz

8.        Górnik Sandra

9.        Kurek Emilia

10.    Kwiatkowski Łukasz

11.    Pompa Przemysław

12.    Reroń Dagmara

13.    Sawicka Dominika

14.    Skowron Daniel

15.    Stemplowski Sebastian

16.    Ślifirska Wiktoria

17.    Tworek Jakub

 18. Wolski Daniel

Wychowawca: mgr Joanna Płachta

1.        Brzozowski Filip

2.        Burek Seweryn

3.        Czarnik Robert

4.        Grząś Patrycja

5.        Konopka Kacper

6.        Krotla Wiktor

7.        Kuban Pamela

8.        Labocha Paulina

9.        Lada Diana

10.    Maślanka Paulina

11.    Ociepa Dominik

12.    Sieradzka Klaudyna

13.    Sikora Olga

14.    Skwara Łukasz

15.    Szabatowska Roksana

16.    Szewczyk Dominika

17.    Tokarski Jakub

 18. Ziętala Michał

Wychowawca: mgr Jolanta Miszta

1.        Dworak Oliwia

2.        Gacek Mateusz

3.        Grabowski Gabriel

4.        Gradzik Dominika

5.        Hamerla Julia

6.        Hamiga Julia

7.        Iłczyk Kalina

8.        Klamek Paula

9.        Kowalczyk Kinga

10.    Kulak Patrycja

11.    Sosnowska Paulina

12.    Szmuc Karolina

13.    Szwed Daria

14.    Szymczyk Bartosz

15.    Wieczorek Aron

16.    Wierzchowski Norbert

17.    Wierzchowski Robert

18.    Wojtasik Piotr

  19. Wolski Mateusz

Wychowawca : mgr Aleksandra Bulska, mgr Małgorzata Rolka

1. Charczenko  Sławomir

2.     Dominiak Bartosz

3.     Fabisiak  Robert

4.     Ferdygała Oskar

5.     Helman Inga

6.     Kowalczyk Beata

7.     Kulicka Irmina

8.     Labocha Bartosz

9. Miłoch Roksana

10 .Najgebauer Natasza

11.Papierz Michał

12.Podlejski Aleksander

13. Ponicki Paweł

14. Sularz Paweł

15.Sychowicz  Grzegorz

16.Szastak Martyna

17.Szecówka Wiktoria

18.Wal Klaudia

19.Wieszczyk Patrycja

     20.Zimońska Zuzanna

Wychowawca: mgr Małgorzata Paluch

1. Chrzan Karolina

2. Chwastek Mateusz

3. Cupiał Hubert

4. Czerkies Julia

5. Flak Przemysław

6. Górnik Michał

7. Kwiatkowska Kinga

8.Kwiecińska Anna

9.Markiewicz Kacper

10.Matysiewicz Paulina

11.Morawiec Angelika

12.Opiłka Patrycja

13.Paczkowski Karol

14.Rolka Michalina

15.Różycki Kamil

16.Skinder Piotr

17.Skwara Kacper

18.Wardzyk Dawid

19. Wolska Izabela

20.Zamora Gabriel

  Wychowawca: mgr Aleksandra Kosakowska

1. Biały Patryk

2. Bożek Paweł

3. Greszta Ewa

4. Hamala Kamil

5. Jeziorek Michał

6. Krzymiński Jakub

7. Kwiatkowska Kamila

8. Macioł Anna

9. Maszczyk Marcin

10. Milewska Weronika

11. Rudnicki Krzysztof

12. Samek Konrad

13. Stańczak Kamila

14. Stelmach Klaudia

15. Strzelczyk Bartosz

16. Świeboda Julia

17. Tomczyk Michał

18. Zawada Mateusz

Wychowawca: mgr Danuta Kocot

1. Biały Patryk

 2. Gala Kacper

 3. Kasprzyk Michalina

 4. Kicka Kornelia

 5. Krajewska Patrycja

 6. Krotla Oliwia

 7. Kukuła Wiktoria

 8. Labocha Konrad

 9. Maślanka Magdalena

10. Myga Patrycja

11. Pluta Wioleta

12.Stasiura Przemysław

13.Szczygieł Kamil

14.Tkacz Patrycja

15.Tworek Szymon

16.Wasiak Sebastian

17.Witkowski Patryk

18.Zasępa Marta

19.Żurek Wiktoria

Wychowawca: mgr Małgorzata Noszczyk

1.   Borkowska Sandra

2.   Dyrda Damian

3.   Filipczyk Kacper

4.   Filipowicz Klaudia

5.   Kaczor Aleksandra

6.   Klimczyk Kinga

7.  Kubala Joanna

8.  Matusiak Magdalena

9.  Medyńska Wiktoria

10. Męcik Bartłomiej

11. Pacan Karolina

12.  Pala Sebastian

13.  Paukstat Olaf

14.  Smorąg Mateusz

15.  Stelmach Patrycja

16.  Szklarzyk Kamil

17. Szymczyk Kacper

18. Wierzbowski Przemysław

19. Balwierz Tomasz

Wychowawca: mgr Magdalena Wachowicz

1.     Bańka Adam 

2.     Budek Magdalena

3.     Bulska Klaudia

4.     Chłosta Natalia

5.     Dudek Renata

6.     Erbel Agata

7.     Galas Magdalena

8.     Garski Kamil

9.     Kaźmierczak Bartosz

10. Kula Barbara Maria

11. Kwiatkowska Eliza

12. Leszczyk Natalia

13.  Masłoń Jacek

14. Męcik Oskar

15.  Myga Daniel

16.  Paryż Kacper

17. Piotrowska Karolina

18.  Pompa Karina

19.  Przybyłek Maja

20.  Rupik Katarzyna

21. Sierpińska Estera

22.  Sulińska Paulina

23.  Uzar Natalia

24.  Zamora Klaudia

Wychowawca: mgr Joanna Dyja

1.     Bombska Magdalena 

2.      Churas Daria

3.     Czechowski Filip

4.     Czyż Bartłomiej

5.     Gruszka Mateusz

6.     Janikowski Jakub

7.     Jędryszczak Klaudia

8.     Kowacka Klaudia

9.     Labocha Kamil

10. Ludwig Jan

11.  Pierwocha Szymon

12. Siurda Angelika

13. Siurda Krystian

14. Socha Jolanta

15. Szczygieł Renata

16. Szczygieł Łukasz

17. Świerz Krzysztof

18.  Wasiak Iwona

19. Zasuń Rafał

20. Zwolińska Agata

Wychowawca: mgr Bożena Kwiatkowska

1.     Ćwieląg Monika

2.     Derda Piotr

3.     Dewor Weronika

4.     Dorobisz Filip

5.     Dorobisz Roksana

6.     Grabowska Paulina

7.     Jaśkiewicz Paweł

8.     Jeziorowski Radosław

9.     Jurczyk Błażej

10. Kajdas Mikołaj

11. Kędziora Samuel

12. Knysak Przemysław

13. Malinowska Wiktoria

14. Marchewka Paulina

15. Maszczyk Adam

16. Niedzielska Joanna

17. Pożarlik Roksana

18. Piątek Dominik

19. Radosz Julia

20.  Rączka Damian

21.  Rutkowski Bartosz

22. Sikora Sylwia

23. Skowron Bartosz

24.  Skwara Olga

25.  Szulc Kornelia

26.  Wcisło Kamila

27. Więcek Karolina

28. Wrona Mateusz

Wychowawca: mgr Aldona Mordalska

1.     Beza Kamil

2.     Bubel Ilona

3.     Czernecki Mateusz

4.     Czyż Patryk

5.     Drząszcz Daniel

6.     Gajda Kinga

7.     Gawęda Żaneta

8.     Kawka Jagoda

9.     Kozieł Klaudia

10. Maik Karolina

11. Matuszewski Michał

12. Pawlak Paulina

13. Ponicka Ewelina

14. Różewicz Dominik

15. Sosnowska Dominika

16. Sosnowski Mateusz

17. Wodzyński Bartłomiej

     18. Wójcik Angelika

Wychowawca: mgr Urszula Fiutek

1.     Burek Klaudia

2.     Czapla Klaudia

3.     Dratwa Agnieszka

4.     Dziuba Wiktoria

5.     Gruszka Michał

6.     Hodurek Łukasz

7.     Jeziorski Mateusz

8.     Kopeć Izabela

9.     Kot Kinga

10. Kowalska Zuzanna

11. Makówka Julia

12. Matyja Adrian

13. Meyer Angelika

14. Nosek Piotr

15. Nowak Błażej

16. Nowak Magdalena

17. Skorek Daniel

18. Skrzypczyk Emil

19. Starus Jakub

20. Stuła Artur

21. Sularz Dominik

22.Tłustochowicz Krystian

Wychowawca: mgr Małgorzata Maszczyk

1.     Białas Paulina

2.     Cyba Weronika

3.     Cyrnal Weronika

4.     Ćwiek Patrycja

5.     Domagała Krystian

6.     Dziechciarz Kinga

7.     Greń Maciej

8.     Koścień Bartosz

9.     Kowalski Natan

10. Kuzior Sylwia

11. Łapajska Martyna

12. Michalczyk Radosław

13. Mikołajczyk Marcin

14. Pawlik Korneliusz

15. Potaczała Paweł

16. Pucek Wiktor

17. Stolarska Klaudia

18. Szczepańczyk Marcelina

19. Typer Karolina

20. Wencel Zuzanna

21. Wieczorek Konrad

22.Wojdyła Karolina

Wychowawca: mgr Nina Grabowska

1.     Biały Michał

2.     Bruś Marcin

3.     Czerwik Tobiasz

4.     Ćwiękowska Klaudia

5.     Grela Paweł

6.     Grzebielec Szymon

7.     Hak Łukasz

8.     Kondela Michał

9.     Kukuła Anna

10. Kurzak Kinga

11. Labocha Piotr

12. Lisowski Przemysław

13. Łapaj Kinga

14. Łysiak Klaudia

15. Podgórska Ewelina

16. Poloczek Kamil

17. Wieczorek Artur

18. Wieczorek Łukasz

19. Wójcik Katarzyna

20. Wrona Mateusz

21. Zawadzka Weronika

Wychowawca : mgr Grażyna Woś, mgr inż. Marzanna Rotter

1.     Borówka Marcin

2.     Ciszewski Filip

3.     Ciupińska Sonia

4.     Flak Paulina

5.     Frączek Mateusz

6.     Grabowski Miłosz

7.     Jabłońska Anna

8.     Janikowska Patrycja

9.     Jaskuła Kinga

10. Kowalska Karolina

11. Kuziorowicz Grzegorz

12. Kuziorowicz Łukasz

13. Mądrzyk Adrian

14. Napora Paulina

15. Pasek Patrycja

16. Rutkowski Patryk

17. Starus Karol

18. Szymański Patryk

19. Szczygieł Karol

20. Wójcik Filip

 Wychowawca: mgr Iwona Koba, mgr Anna Wiktor

1.     Bramora Klaudia

2.     Celp Patryk

3.     Dej Katarzyna

4.     Frączek Dawid

5.     Horski Paweł

6.     Kamińska Ewa

7.     Kiełbik Kinga

8.     Konieczko Łukasz

9.     Kończyk Bartosz

10. Kotowicz Daniel

11. Maroń Roksana

12. Mercik Piotr

13. Miszczyk Łukasz

14. Pado Oriana

15. Poznański Grzegorz

16. Sobota Kinga

17. Stasiura Michał

18. Sularz Kamil

19. Wiatr Michał

Wychowawca : mgr Elżbieta Zając

1.     Brzezicka Edyta

2.     Flak Wiktoria

3.     Frączek Justyna

4.     Głąb Karol

5.     Gruszka Monika

6.     Gurbała Dawid

7.     Kapkowski Igor

8.     Karnicki Adam

9.     Konopka Dagmara

10. Kozera Karolina

11. Krajewska Wioleta

12. Kudzia Krystian

13. Liberda Monika

14. Maszczyk Mateusz

15. Mazur Dominik

16. Morel Martyna

17. Myga Patrycja

18. Myga Przemysław

19. Oleksiak Konrad

20. Palka Bernard

21. Polańska Laura

22. Puczydłowska Monika

23. Rzepka Patryk

24. Synkiewicz Paulina

25. Witek Piotr

26. Zemła Marcin

Wychowawca: mgr Jacek Woś

1.     Błaut Przemysław

2.     Boroń Weronika

3.     Bujakowski Kacper

4.     Czyż Kamila

5.     Ćwieląg Michał

6.     Galas Patrycja

7.     Gębka Klaudia

8.     Gołuchowska Katarzyna

9.     Haus Paulina

10. Kasprzycki Michał

11. Kasznia Natalia

12. Kondas Kinga

13. Krupa Ewa

14. Krysik Krystian

15. Kulak Kinga

16. Labocha Marta

17. Matyja Kacper

18. Pala Karol

19. Pucek Roksana

20. Sikora Dariusz

21. Skiba Julia

22. Sośnicka Anna

23. Waszkiewicz Sandra

24. Wróbel Andrzej

25. Zamożniak Patrycja

26. Lejnert Damian  

Wychowawca: mgr Jolanta Pucek

1.     Bartoszek Klaudia

2.     Idzikowska Kinga

3.     Jagoda Agnieszka

4.     Kozioł Maciej

5.     Kozłowska Magdalena

6.     Kurek Anna

7.     Lech Paulina

8.     Majewska Paulina

9.     Mazur Radosław

10. Milka Tomasz

11. Mordal Jarosław

12. Mrożek Mariusz

13. Pasek Bartłomiej

14. Rajca Justyna

15. Rupik Ola

16. Skrzypczyk Dominika

17. Smaga Jacek

18. Szewczyk Sylwia

19. Wierzbowski Andrzej

20. Zasuń Paulina

21. Żurek Sylwia