Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Poetycki „Poem-Expres”

Finalista

Konrad Skuła I C

Elżbieta Sikora

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs historyczny „Oxford

Laureat III st.

Jakub Świeboda IVC,

 Łukasz Mazanek IVC

Aleksandra Podlejska VB

Elżbieta Zając

Laureat IV st.

Julia Kowalska IVC ,Piotr Wojtasik VE, Łukasz Skwara VD.

Laureat V st.

Jakub Kołodziejczyk VB, Chiara Wawryło IVB,

Wiktoria Zaporowska IVB

Pamela Kuban VD, Igor CicheckiVB, Bartłomiej LeszekVB, Daniel SkowronVC, Kamil Popiół VIC

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683

Od Obertyna do Wiednia”

Finalista

Laureat  

Kamil Popiół VI C

Daniel Skowron

Elżbieta Zając

Konkurs matematyczny „Oxford” klasy III

Laureat III st

Laureat IV st

Laureat V st

Emilia Nowakowska III A

 Jakub Winkiel III A

Maciej Karczmarczyk IIIA

Szymon Gala III C

Aleksandra Bulska

 

Aldona Mordalska

 

Bożena Hamerla

 

Konkurs Matematyczny Oxford

klasy IV-VI

Laureat  II st.

Mateusz Bednarski VC

Michał Musialik VB,

 Kamil Uchnast VB

Joanna Dyja

Aldona Mordalska

Laureat  III st.

Agata Borówka VA

 Piotr Wojtasik VE,

Kacper Markiewicz VI B

Bożena Bugaj

Aldona Mordalska

Iwona Koba

Laureat  IV st

Dominik Ociepa VD

Daniel Skowron VC

Robert Czarnik VD

Igor Cichecki VB

Bożena Bugaj

Joanna Dyja

Bożena Bugaj

Aldona Mordalska

Laureat V st.

Bartłomiej Leszek VB, 

Kamil Wątor VB.

Aleksandra Podlejska  VB

Kacper Skwara VI B

Aldona Mordalska

 

Iwona Koba

Ogólnopolska Olimpiada  z

języka polskiego ”OLIMPUS”

Laureat

Bartłomiej Leszek VB

Bożena Kwiatkowska

Ogólnopolski konkurs „Olimpusek”

Laureat X miejsce w Polsce

Laureat IX miejsce w Polsce

Marta Pawlak III A

Mariusz Skiba

 

Aleksandra Bulska

 Elżbieta Sikora

 

Ogólnopolski konkurs „Omnibus”

V miejsce w woj. śląskim

V miejsce w woj. śląskim

Rak Gabriela III AEmilia Nowakowska III A Aleksandra Bulska

Ogólnopolski konkurs „Kangurek”

I miejsce w szkole

 Laureaci

Kleszcz Bartosz

Nowakowska Emilia

Winkiel Jakub

Aleksandra Bulska

Ogólnopolski

 Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

I miejsce nagroda główna

6 nagród, 7 wyróżnień

Michalina Knieja I C

Julia Branczewska, Urszula Knoff, Amelia Kot,

Nela Manek, Aleksandra Nowok, Apolonia Strzelecka.

 

Elżbieta Sikora

 

Wyróżnienie Wiktor Filas,  Anna Ośmiałowska

Joanna Płachta

Konkurs „ Eko- Planeta”   Julia Hamiga Magdalena Wachowicz
XIV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie”

III miejsce

Wyróżnienie

Weronika Bryguła

Nela Manek
Małgorzata Dyja

Konkurs gazetek szkolnych   „Duch sienkiewiczowski w naszej szkole” Zorganizowany w czasie XIX Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich

Wyróżnienie

Aleksandra Podlejska, VB Adrianna  Błaszczyk VB, Michalina Bańska VB, Kinga Kołodziejczyk VB, Karolina Grabińska VB, Paulina Sośnicka V B, Julia Hamiga V E

Bożena Kwiatkowska

Grażyna Popczyk

Ogólnopolski konkurs Grunwald 1410

Laureat

( 9 miejsce w kraju)

Kamil Popiół VI C

Elżbieta Zając

Ogólnopolski Konkurs” List do Świętego Mikołaja”

Wyróżnienie

Gabriel Zamora

Małgorzata Noszczyk

Bieg V stawów

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

Michalina Typer

Szczygieł Michał

Wiktor Łakomski, Szecówka Wiktoria, Różycki Kamil.

Wołek Natalia

Katarzyna Ładowska

Jacek Woś

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

XIX Wojewódzki konkurs

„Nudna matematyka” dla klas

 V i VI

Finalista

Półfinalista

Półfinalista

Igor Cichecki VB

Kacper Matkiewicz VI B

Małgorzata Borówka VA

Łukasz Mazanek IV C

Aldona Mordalska

Iwona Koba

Bożena Bugaj

Agata Hagno

XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny

II miejsce

Aleksander Podlejski  VIA

Dorota Banik

„A gdybym tak został marszałkiem województwa” Laureat Natalia Kotnis IV C Grażyna Woś

Nudna Matematyka

  Łukasz Mazanek IV C Agata Hagno

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce drużynowo dziewczynki

Karolina Kubala, Patrycja Kulak,

Karolina Grabińska, Natalia Różycka ,Wiktoria Szecówka, Kamila Kurasińska.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

 

I miejsce drużynowo chłopcy

Konrad Labocha, Grzegorz Sychowicz, Kamil Różycki, Daniel Śpiewak,

Wiktor Krotla, Kamil Szczygieł

Biegi przełajowe im. Szafera

w Żarkach

I miejsce drużynowo dziewczynki

Michalina Typer, Kinga Płodowska,

 Julia Nosek, Karolina Grabińska, Karolina Kubala, Patrycja Kulak, Anna Kwiecińska Patrycja Opiłka, Kamila Kurasińska, Wiktoria Szecówka.

Nauczyciele

 wych. – fiz.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

 

I miejsce drużynowo chłopcy

Michał Szczygieł ,Dominik Balcerzak, Maciej Bielawski, Robert Wierzchowski, Wiktor Krotla,

 Przemysław Stasiura, Labocha Konrad, Jakub Stachurzewski,, Kamil Szczygieł

Indywidualnie I miejsce

Michalina  Typer, Karolina Grabińska,

Anna Kwiecińska, Michał Szczygieł.

Indywidualnie II

miejsce

Kinga Płodowska, Patrycja Kulak,

 Kamila Kurasińska.

Indywidualnie III miejsce

Konrad Labocha

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Myszkowa w Biegach Przełajowych z okazji Święta Niepodległości

I miejsce

Michalina Typer, Kinga Płodowska,

 Karolina Grabińska, Robert Wierzchowski

 Natalia Różycka ,Michał Szczygieł,

Nauczyciele wych. – fiz.

Justyna Halabowska

Katarzyna Ładowska

Jacek Woś

II miejsce

Patrycja Kulak, Daniel Knysak,

 Grzegorz Sychowicz

III miejsce

Wiktoria Szecówka, Przemysław Stasiura

Halowa Piłka Nożna

 Żarki

III miejsce

Mateusz Ziętkiewicz, Maciej Bielawski ,Kacper Konopka, Wiktor Krotla,

Robert Wierzchowski,

Norbert Wierzchowski

Jakub Tworek, Bartosz Goc.

Katarzyna Ładowska

Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

II miejsce

Kacper Konopka, Przemysław Stasiuka, Robert Wierzchowski, Szymon Tworek, Kamil Szczygieł, Mateusz Chwastek,

Jacek Woś

Bartosz Hadrych

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości

I miejsce

Zuzanna Zimońska, Michalina Kasprzyk ,Inga Helman, Wiktoria Kukuła, Paulina Matysiewicz

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

Zawody pływackie

Indywidualnie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Kinga Kołodziejczyk, Brodzik Bartosz 

Szymankiewicz Natasza, Jan Szymankiewicz 

Karolina Wajdzik, Jakub Kołodziejczyk

Katarzyna Ładowska

Justyna Halabowska
Halowy turniej Piłki Nożnej II miejsce

 Maciej Bielawski, Pompa Adam Knysak Daniel,

Szczygieł Kamil, Ziętkiewicz Mateusz, Niedzielski Filip
Jacek Woś

Zawody pływackie - podsumowanie dwóch edycji zawodów pływackich  za rok szkolny 2010-2011

III miejsce

Bartosz Brodzik,  Martyna Brodzik,

Szymankiewicz Natasza, Szymankiewicz Jan, Kołodziejczyk Jakub, Kołodziejczyk Karolina,

 Wołek Natasza, Żochowska Weronika, Osman K, Czerkies Julia, Janik Natalia ,Kostarczyk Mikołaj,  Kowalik Karolina, Karolczyk Patrycja, Trepka  Dawid, Froncisz Jakub, Pawelski Aleksander, Woźniak Jgor Miśkiewicz Dominika, Sieradzka Karolina, Wajdzik Karolina, Wencel ,Jakub Świeboda Julia, Skwara Łukasz

Katarzyna Ładowska

Justyna Halabowska
Zawody w piłkę ręczną chłopców II miejsce

Kacper Markiewicz ,Przemysław Stasiura, Grzegorz Sychowicz Paweł, Sularz,Mateusz Chwastek, Kacper Konopka, Skwara Konrad  Konrad Labocha, Labocha Batrosz , Robert Wierzchowski, Jakub Tworek.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

Halowa Liga Piłki Nożnej

 Kl. IV-VI
II miejsce Przemysław Stasiura, Grzegorz Sychowicz, Mateusz Chwastek, Kacper Konopka, Bartosz Labocha, Robert Wierzchowski, Kamil Szczygieł, Wiktor Krotla

Bartosz Hadrych

Jacek Woś

Zawody pływackie

MOSIR

III miejsce

 drużynowo

Łukasz Skwara Jakub Kołodziejczyk,

 Cupiał Dawid, Mikołaj Kostarczyk,

Dawid Trepka, Jakub Froncisz, Szymankiewicz Jan, Adrian Zasuń,  Bartosz Brodzik,

Tkacz Patrycja, Natalia Wołek, Żochowska Weronika

 Kinga Kołodziejczyk, Karolina Kowalik, Martyna Brodzik, Anastazja Urywkow, Natasza Szymankiewicz,

 Dominika Miśkiewicz, Karolina Wajdzik

Katarzyna Ładowska

Justyna Halabowska

 

Konkurs plastyczny

 „Bliżej Jury,bliżej natury”

Wyróżnienie

 

 

Wyróżnienie

 

Michalina Bańska, VB  Martyna Brodzik, V B

Julia  Hamiga. VE

Dawid Cupiał, Dawid Wójcik, III A Emila Nowakowska

Kamil Ambroży III D

Elżbieta Cubała

 

Aleksandra Bulska

Danuta Kocot

Między powiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Walentynkową Klasy I-III

III miejsce Emilia Sansala I A Joanna Płachta
V Między powiatowy konkurs Języka Angielskiego w Żarkach

II miejsce

III miejsce

Aleksandra Podlejska V B

 Adrianna Błaszczyk V B
Jolanta Pucek

Konkurs literacki

 „Bliżej Jury, bliżej natury”

I miejsce

 

II miejsce (wyróżnienie)

 

Julia Hamiga  V E

 

Sylwia Jaszczołt VIC 

Żaneta Bakowska VIC

Bożena Kwiatkowska

 

Elżbieta Gocyła

 

I Jurajski Konkurs  ortograficzny

Powiatowy mistrz Ortografii

II miejsce (wicemistrz)

Kinga Kwiatkowska VI B

Małgorzata Noszczyk

I Jurajski Konkurs Ortograficzny

Laureat

Natasza Najgebauer VI A

Grażyna Woś

Jurajski Konkurs Polonistyczny

Laureat

Natasza Najgebauer VI A

Grażyna Woś

Jurajski Konkurs Matematyczny

Laureat

Kamila Kwiatkowska VI C

Iwona Koba

Jurajski konkurs Historyczny

Laureat

Kamil Popiół

Elżbieta Zając

Konkurs dla dzieci niepełnosprawnych

„Podróże małe i duże”

 I miejsce

Adrian Motyka, III A Maciej Karczmarczyk IIIA

Małgorzata Buła

Aleksandra Bulska

VIII Pasyjny Przegląd Pieśni Religijnej Lgota Górna 2011 r

Wyróżnienie Małgorzata i Agata Borówka Nina Grabowska

    

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzyszkolny konkurs recytatorski

I miejsce

Karolina Grabińska  V B

Maciej Karczmarczyk  IIIA

Bożena Kwiatkowska

Aleksandra Bulska

Międzyszkolny konkurs

„ Szukamy Informacji” Będusz 2011 r
III miejsce Michalina Rolka VI B, Michał Górnik VI B, Michał Jeziorek VI C

Iwona Koba

Elżbieta Gocyła

Konkurs przyrodniczy

 „ Las i jego mieszkańcy”

Wyróżnienie

Natasza Szymankiewicz

Igor Cichecki

Magdalena Wachowicz

III Bieg przyrodniczo - matematyczny w SP nr 3

I miejsce

Kinga Kwiatkowska VI B, Cupiał Hubert VI B, Kacper Skwara VI B

Iwona Koba

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

II miejsce

Szymon Tworek ,Kamil Szczygieł,

Sularz Paweł, Oskar Ferdygała, Grzegorz Sychowicz, Michalina Kasprzyk,

 Zuzanna Zimońska, Paulina Matysiewicz, Inga Helman

Katarzyna Ładowska

Zawody piłki nożnej dziewcząt

I miejsce

Michalina Rolka Patrycja Opiłka, Paulina Matysiewicz, Anna Kwiecińska, Dworak, Oliwia Szmuc Karolina, Kulak Patrycja , Kukuła Wiktoria.

Bartosz Hadrych

Mistrzostwa Miasta Myszkowa

w tenisie stołowym

III miejsce drużynowo

 

I miejsce indywidualnie

 

III miejsce indywidualnie

Izabela Wolska, Michalina Kasprzyk,

Przemysław Stasiura, Michał Zientala, Kamil Szczygieł.

 Michalina Kasprzyk.

 Izabela Wolska, Michał Zientala

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

 

Międzyszkolny konkurs kolęd

I miejsce

II miejsce

Kamila Góral I B

Emilia Nowakowska III A

Ewa Stefańczyk

Aleksandra Bulska

Nina Grabowska

Międzyszkolny konkurs „O pióro Henryka Sienkiewicza”

III miejsce

Emilia Nowakowska

Aleksandra Bulska

„Jurajskie Bajanie”

II miejsce

Natalia Muszczek IV C

Grażyna Woś

Szkolny konkurs o Janie Brzechwie

II miejsce

Emilia Nowakowska

Aleksandra Bulska

Międzyszkolny konkurs

Pięknego Czytania

Wyróżnienie

Weronika Bryguła I A

Joanna Płachta

Bieg po zdrowie

I miejsce

Piotr Wiśniewski II B

Renata Skalska

Międzyszkolny konkurs

„Wiedzy o zdrowiu”

I miejsce

III miejsce

Zuzanna Pawelska

Julia Świeboda

Magdalena Ciekot- Rudawska

Międzyszkolny konkurs

Z komputerem za pan brat"

II miejsce Aleksandra Faryś III D Jerzy Ucieklak