Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs Oxford matematyczny

 XVI edycja
Laureaci II stopnia

      Igor Cichecki VI B, Mateusz Bednarski VI c

 

mgr Aldona Mordalska

 

mgr  Joanna Dyja

 

mgr Iwona Koba

 

mgr Bożena Bugaj

IV stopnia

Bartłomiej Wrona IV d

V stopnia

Bartosz Kleszcz IV a

Kamil Uchnast VI b

Agata Borówka VI a

Konkurs Oxford matematyczny klasy III

Laureat III stopnia

IV stopnia

V stopnia

Marcel Bitner III d, Krystian Biały IIId,

Sandra Skorek IIId

Jakub Męcik III b Dominik Lipiński III b

mgr Sonia Gocyła- Leszczyk

mgr Renata Skalska
Konkurs Oxford matematyczny klasy IV Laureat I stopnia

Marta Pawlak IV a, Emilia Nowakowska IVa

mgr Iwona Koba

mgr Joanna Dyja

mgr Iwona Koba

mgr Joanna Dyja

mgr Agata Hagno

mgr Aldona Mordalska,

 mgr Iwona Koba

mgr Joanna Dyja

Laureat III stopnia

Wiktoria Duda IVa , Jakub Winkiel IV a

Julia Kawecka IV d, Bartłomiej Wrona IVd

 

IV stopnia

Daria Furman IV b

Maciej Karczmarczyk IV a

Zuzanna Knieja IV d, Aleksandra Faryś IV d,

V stopnia Bartosz Pryka IV d
Konkurs Oxford matematyczny klasy V

Laureat I stopnia

Laureat V stopnia

Łukasz Mazanek V c

Małgorzata Borówka  Va

mgr Agata Hagno

mgr Bożena Bugaj
Konkurs Oxford matematyczny klasy VI

Laureat I stopnia

z wyróżnieniem
Igor Cichecki VI b  mgr Aldona Mordalska

Laureaci

II stopnia

Agata Borówka VIa, Kamil Uchnast VI b

Kamil Wątor VI b

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

Laureaci

III stopnia

Wojciech Świerz VI b,  Pamela Kuban VI d

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

Laureaci

IV stopnia

Sandra Górnik VI c ,Michał Zientala VI d,

Olga Sikora VI d

mgr Joanna Dyja

mgr Bożena Bugaj

 

Laureaci

 V stopnia

Mikołaj Szczygieł VI a

Julia Hamiga VI e

Daniel Skowron VI c

Oliwia Dworak VI e

Piotr Wojtasik VI e

Dominik Ociepa VI d

mgr Bożena Bugaj

mgr Aldona Mordalska

mgr Joanna Dyja
Konkurs Oxford historia Laureaci

Aleksandra Faryś IV d, Patrycja Kowalczyk V c,

Łukasz Mazanek V c ,Miłosz Sierpiński IV d

Sandra Górnik VI c, Jakub Kołodziejczyk V c, Martyna Kwiatkowska IV d, Daniel Skowron VI c

mgr Elżbieta Zając
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej I miejsce

Maciej Bielawski, Mateusz  Zientkiewicz,

 Jakub Świeboda, Kacper Konopka

mgr Jacek Woś

     

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „EDI”

„Biblia i Przypowieści”

Wyróżnienie

Kamil Uchnast VI b

Natalia Łapaj VI c

mgr Dorota Banik

Ogólnopolski Konkurs

„Alfik humanistyczny

Laureat

Igor Cichecki VI b

mgr Bożena Kwiatkowska

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Finaliści części pisemnej

Aleksandra Podlejska VI b

Julia Hamiga VI e

Kacper Dworak V b

mgr Bożena Kwiatkowska

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny

„Matematyka z elementami przyrody”

Laureat

Igor Cichecki VI B

mgr Aldona Mordalska

mgr Magdalena Wachowicz

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”

Wyróżnienie

 I miejsce w szkole

Michalina Knieja, Nela Manek

mgr Elżbieta Sikora

„Mali i duzi- rzecz o przyjaźni”

Laureat

Julia Kozak IV d

mgr Grażyna Woś

„Polska biega”

I miejsce

Stala Martyna, Mateusz Jurczyk

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Marek Karczmarczyk

„Bieg pięciu stawów”

II miejsce

III miejsce

I miejsce

Dominika Grabowska,

Jurczyk Mateusz

Robert Wierzchowski ,Michalina Typer

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Marek Karczmarczyk

 

„Wielka Parada Smoków w Krakowie”

reprezentacja szkoły

Cały zespół klasowy II c

mgr Elżbieta Sikora

         

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Matematyka z elementami przyrody"

Laureat

Igor Cichecki VI b

mgr Aldona Mordalska

mgr Magdalena Wachowicz

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny

z języka polskiego z elementami historii

finalistki

Julia Hamiga VI E

Weronika Żochowska VI a

 

mgr Bożena Kwiatkowska

mgr Elżbieta Zając

mgr Małgorzata Noszczyk

„Kto czyta nie błądzi

I miejsce Aleksandra Faryś mgr Grażyna Woś
Legenda o” Częstochu” wyróżnienie Sandra Górnik VI c, Emilia Nowakowska IVa mgr Elżbieta Cubała

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

II Jurajski Konkurs Ortograficzny

Laureat

Kacper Dworak V B

Pamela Kuban VI D

mgr Małgorzata Maszczyk

mgr Bożena Kwiatkowska

 

Powiatowy turniej piłki nożnej SP1

II miejsce

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Jacek Woś,

 mgr Marek Karczmarczyk

Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Jacek Woś

mgr Katarzyna Ładowska

Biegi Szafera- Żarki

I miejsce

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Jacek Woś

mgr Katarzyna Ładowska

 

I miejsce indywidualnie

Łakomski Wiktor, Michał Szczygieł,

Dagmara Reroń, Michalina Typer.

II miejsce indywidualnie

Wiktoria Pala, Julia Kowalska

Piłka nożna dziewcząt

I miejsce

Patrycja Kulak, Oliwia  Dworak,

Karolina Szmuc, Anastazja Urywkow,

Karolina Grabińska, Natalia Łapaj

Karolina  Wajdzik.

mgr Marek Karczmarczyk

Andrzejkowy turniej piłki nożnej

 chłopcy klasy IV Żarki

I miejsce

Jakub Winkiel, Dawid Wójcik,

Krystian Wodzyński, Bartosz Kleszcz, Dawid Cupiał, Aleksander Cieśla, Szymon Zieliński,

Alan Zych.

mgr Jacek Woś

Piłka nożna chłopców LO

I miejsce

Jakub Winkiel, Dawid Wójcik,

Krystian  Wodzyński, Bartosz Kleszcz,

Dawid Cupiał, Aleksander Cieśla,

Szymon Zieliński, Alan Zych

 mgr Marek Karczmarczyk

mgr Bartosz Hadrych

 

Piłka siatkowa- 11 Listopada

I miejsce

Dagmara  Reroń, Dominika Sawicka, Olga Sikora

mgr Jacek Woś

 mgr Marek Karczmarczyk

 

III  miejsce

Jakub Tworek, Bartosz Goc, Michał Szczygieł.

IV miejsce

Weronika Żochowska, Agata Borówka,

Natalia Wołek, Karolina Kubala.

Mistrzostwa Miasta Myszkowa w biegach przełajowych 11 listopada

I miejsce

Dominika Grabowska, Michalina Typer,

Dagmara Reroń

mgr Jacek Woś

mgr Katarzyna Ładowska

 

II miejsce

Wiktoria Pala, Wiktor Łakomski,

III miejsce

Artur Daniel

IV Powiatowy Mikołajkowy Przegląd Zespołów Artystycznych

I miejsce

I miejsce

Cały zespół klasowy II c

Koło taneczne.

mgr Elżbieta Sikora

mgr Nina Grabowska

Konkurs Interdyscyplinarny z języka polskiego z elementami historii

Laureat

Weronika Żochowska VI a

Julia Hamiga VIE

mgr Małgorzata Noszczyk

mgr Bożena Kwiatkowska

Powiatowy Konkurs Recytatorski

w 100 rocznicę urodzin Czesława Miłosza

Wyróżnienie

Maciej Karczmarczyk

mgr Elżbieta Gocyła

Powiatowy Konkurs Recytatorski

I miejsce

Karolina Grabińska VI b

mgr Bożena Kwiatkowska

 Międzypowiatowy konkurs z j. angielskiego w Żarkach

II miejsce

Julia Hamiga VIe

mgr Dorota Rogacka

Międzypowiatowy Konkurs z języka angielskiego w Żarkach

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Aleksandra Faryś IV d

Natalia Kotnis V c

Małgorzata Ludwig V c

mgr Agnieszka Zimna

Jurajski Powiatowy Konkurs z języka angielskiego

Laureaci

Aleksandra Faryś IV d Kacper Dworak V b

mgr Agnieszka Zimna

Jura tęczą malowana

wyróżnienie

Dawid Cupiał IV a

mgr Elżbieta Cubała

VII Spartakiada Leśna w Siewierzu

II miejsce

Julia Branczewska II c

mgr Elżbieta Sikora

II  Regionalny Konkurs Krasomówczy „Słowo jest w człowieku”

I miejsce

Karolina Grabińska VI b

mgr Bożena Kwiatkowska

Powiatowy Konkurs „Myślimy patriotycznie piszemy ortograficznie”

II miejsce

Aleksandra Faryś IV d

mgr Grażyna Woś

Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej SP 1 klasy V i młodsze

I miejsce

Maciej Bielawski, Jakub Świeboda, Kacper Niedzielski, Daniel Knysak, Alan Zych, Szymon Zieliński Dawid Cupiał, Bartosz Kleszcz ,Adam Pompa Szymon Cisowski, Mateusz Zientkiewicz, Michał  Szczygieł

mgr Jacek Woś

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej- Żarki

II miejsce

Robert Wierzchowski,  Kacper Niedzielski Mateusz, Zientkiewicz, Wiktor Krotla Kacper Konopka, Jakub Tworek, Michał Szczygieł. Bartosz Goc

mgr Jacek Woś

XI Międzypowiatowy konkurs plastyczny

Wyróżnienie

Julia Płowiec

mgr Aleksandra Kosakowska

    

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Turniej Piłki Nożnej Halowej

Szkół Podstawowych kl. IV

I miejsce

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Bartosz Hadrych

Zawody pływackie

I miejsce

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Katarzyna Ładowska

 mgr Marek Karczmarczyk

Zawody pływackie

Indywidualnie I miejsce

Aleksandra Kumor, Urszula Knoff,

Bartosz Brodzik, Martyna Brodzik

mgr Katarzyna Ładowska

 mgr Marek Karczmarczyk

II miejsce

Urszula Knoff, Klaudyna Sieradzka,

Natalia  Wołek, Wiktoria Chmielińska.

III miejsce

Mateusz Wołek

Natasza Szymankiewicz

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

I miejsce

Michalina Typer, Julia Kozak,

Szymon Zieliński, Jakub Winkiel, O Sikora, Dagmara Reroń, Dominika Sawicka,

Weronika Żochowska, Michał Szczygieł,

Bartosz Goc, Natalia Wołek.

 mgr Marek Karczmarczyk

Konkurs Plastyczny „Stop przemocy”

I miejsce

Anna Ośmiałowska, II a

     Katarzyna Hamiga II d

mgr Małgorzata Dyja

Konkurs organizowany przez SP nr 1

Wyróżnienie

Aleksandra Faryś IV d

mgr Grażyna Woś

Konkurs EKO-Myszków -propagator działań ekologicznych

I miejsce

Anna Ośmiałowska II a

Weronika Bryguła II a

mgr Joanna Płachta

Konkurs kolęd i pastorałek

I miejsce

Weronika Dzieża V c

Urszula Knoff II c

mgr Nina Grabowska

mgr Elżbieta Sikora

III Regionalny Konkurs Kaligraficzny

wyróżnienie

Dawid Wójcik

mgr Elżbieta Gocyła

Piłka siatkowa dziewcząt I miejsce

Wajdzik Karolina, Wawryło Chiara, Sawicka Dominika, Reroń Dagmara, Olga Sikora, Szmuc Karolina,  Grabińska Karolina, Siuda Sandra

mgr Marek Karczmarczyk
Zawody pływackie I miejsce Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Marek Karczmarczyk
Piłka siatkowa dziewcząt  II miejsce

Wajdzik Karolina, Wawryło Chiara,

Sawicka Dominika, Dagmara Reroń,

Olga Sikora ,Karolina Szmuc, Sandra Siuda,

Kozak Julia
mgr Marek Karczmarczyk
Piłka siatkowa chłopców II miejsce

Krotla Wiktor, Skwara Łukasz ,Artur Daniel, Jakub Tworek, Jakub Tokarski, Wolski Daniel,  Goc Bartosz

mgr Marek Karczmarczyk
Piłka nożna dziewcząt I miejsce

Wajdzik Karolina, Grabińska Karolina

,Urywkow Anastazja,Łapaj Natalia

,Szmuc Karolina, Kulak Patrycja,

Żochowska Weronika
mgr Bartosz Hadrych
„Z komputerem za Pan brat” konkurs informatyczny dla uczniów I etapu edukacyjnego II miejsce Oliwia Majewska II b mgr Małgorzata Dyja

Konkurs Recytatorski

I miejsce Karolina Grabińska VI b mgr Bożena Kwiatkowska
II Regionalny Przegląd Pieśni i Poezji religijnej I miejsce Karolina Grabińska VI b mgr Dorota Banik

Międzyszkolny konkurs

„Szukamy informacji”
III miejsce

Igor Cichecki VIb, Kamil Uchnast VI b

 Aleksandra Podlejska VI b

mgr Aldona Mordalska

mgr Magdalena Wachowicz

 

Dziecięce Euro 2012 Myszków

I miejsce Froncisz Bartłomiej mgr Elżbieta Cubała

Konkurs Literacki dotyczący

 Janusza Korczaka

I miejsce Kinga Kowalczyk VI e mgr Bożena Kwiatkowska