Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Olimpiada Wiedzy Matematyka „Oxford- 18 edycja klasy III

Laureaci I stopnia

 

Laureaci III stopnia

 

Laureat IV stopnia

 

Laureat V stopnia

 

Mateusz Wójcik, III a, Chruściel Wiktor IIId

 

Ziajski Dominik III d, Klaudia Lisowska, III b

 

Kukla Judyta III d  Malwina Dzieża III c

Jakub Uzar III c

Bartosz Karcz III c Emilia  Sonsala, III a


 Konrad Skuła III c , Tymon Mróz III

mgr Joanna Płachta         mgr Ewa Stefańczyk       mgr Ewa Stefańczyk

mgr Elżbieta Sikora

Olimpiada Wiedzy Matematyka „Oxford- 18 edycja klasy IV-VI

Laureat II stopnia

Laureat IV stopnia

Laureat V stopnia

Jakub Męcik  IVb

 

Bartosz Brodzik IV b Piotr Wiśniewski IV b

Krystian Sekuła IV c, Oliwer Stefański IV c

 

mgr Bożena Woźniak –Bugaj

Laureat I stopnia

 

Laureat II stopnia

 

Laureat IV stopnia

 

Laureat IV stopnia

 

Laureat V stopnia

Emilia Nowakowska V a, Bartosz Kleszcz Va

 

Jakub Winkiel V a, Gabriela Rak Va

Marta Pawlak V a

Aleksandra Faryś  Vd, Bartłomiej Wrona V d

 

 

 

Weronika Flak Va, Duda Wiktoria Va

Monika Kitala V b

 

 

Natalia Rogacka V d

mgr Iwona Koba

 

mgr Joanna Dyja

 

 

mgr Iwona Koba

 

mgr Agata Hagno

 

 

 

mgr Joanna Dyja

 

Laureat I stopnia

 

 

Laureat II stopnia

 

 

Laureat III stopnia

 

Laureat IV stopnia

 

Laureat V stopnia

 

Łukasz Mazanek VI c, Krystian  Całka VI c

 

Małgorzata Borówka VI a,

Izabela Maślankiewicz VI a

Jakub Świeboda VI c

 

Patrycja Karolczyk VI c

Damian Bakowski  VIc, Paulina Zielińska VI a

Julia  Nosek VI c, Małgorzata Ludwig VI c

 Kajetan Bulski VI c

 

mgr Aldona Mordalska

 

mgr Joanna Dyja

 

 

mgr Bożena Woźniak –Bugaj

 

 

 

 

mgr Aldona Mordalska

 

Olimpiada Wiedzy Historia

„Oxford- klasy IV-VI

Laureat I stopnia

 Laureat III stopnia

Laureat III stopnia

Laureat III stopnia

Chiara Wawryłło VI b

Łukasz Mazanek VI c

Kacper Dworak VI b

Aleksandra Faryś V d

mgr Elżbieta Gocyła

mgr Elżbieta Gocyła

mgr Elżbieta Gocyła

mgr Tomasz Szymankiewicz
Międzynarodowy Bieg Długodystansowy im. Z.Burdy   Nela Manek III c mgr Elżbieta Sikora

XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny oddziałów i klas integracyjnych/ Elbląg

II miejsce Emilia Nowakowska mgr Agata Będkowska

                   

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Ogólnopolski konkurs Historyczny

 „ Klio”

 Centrum Edukacji Historycznej

 

Laureat

Łukasz Mazanek

mgr Elżbieta Gocyła

Ogólnopolski konkurs biblijny

„Biblia i przypowieści”

-konkurs przedmiotowy Edi

 

 Wyróżnienie

Aleksandra Faryś

mgr Dorota Banik

Bieg V stawów /MONSiR/SP2

I miejsce

V miejsce

Typer Michalina

Wiśniewski Piotr
mgr Katarzyna Ładowska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Archmedes”

Laureat IV stopnia

Laureat V stopnia

Bartosz Karcz III c

 Konrad  Skuła III c

mgr Elżbieta Sikora
„W harmonii z przyrodą’ I miejsce Julia Kowalska VIc , Patrycja Karolczyk VI c, Marcin Huras VI b mgr Magdalena Wachowicz
„Szukamy  informacji” I miejsce Łukasz Mazanek VI c , Chiara Wawryło VI b Kacper Dworak VI b, mgr Magdalena Wachowicz
mgr Aldona Mordalska
„Świetlik” wyróżnienie Krystian Całka VI c, Oliwier Stefański IV c, Aleskandra Faryś V d mgr Magdalena Wachowicz
mgr Małgorzata Cierpiał

                   

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

XVII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej

 /Regionalny Ośrodek Kultury

 w Częstochowie, Katowice

II miejsce

Małgorzata Borówka

mgr Nina Grabowska

„Nudna matematyka”-Pałac Młodzieży w Katowicach

 

półfinał

 

Julia Korpalska

mgr Agata Hagno

IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży/ Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie II miejsce Natalia Krzykawska mgr Agata Będkowska

Plastyczny Konkurs Misyjny

„Dzielimy się wiarą jak chlebem”

I miejsce

II miejsce

Jakub Froncisz

Natalia Rogacka
mgr Dorota Banik

 

 

               

 

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Zawody sportowe „

Mini piłka siatkowa dziewcząt”

SP Koziegłowy

 

I miejsce

Wajdzik Karolina, Typer Michalina, Kozak Julia, Chądzyńska Julia,

Myrta Paulina ,Olczyk Wiktoria, Wawryłło Chiara, Kowalska Julia

mgr Jacek Woś

 mgr Katarzyna Ładowska

Zawody rejonowe w mini piłkę siatkową dziewcząt/ SP6 Zawiercie

 

II miejsce

 

Wajdzik Karolina, Kozak Julia,

Typer Michalina ,Chłądzyńska Julia,

Myrta Paulina, Rak Gabriela,Olczyk Wiktoria,

Janikowska Sonia, Kowalska Julia,

Płodowska Julia

mgr Katarzyna Ładowska

„Zwierzęta zimą”-

 Centrum Inicjatyw Lokalnych- Zawiercie

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

Wyróżnienie

Zuzanna Błaszczyk Ib

 

 

Nikola Kotarska , Lena Sierpińska, Martyna Jaguś, Natalia Gruca

 

Dominika Kucharska, Maja Ziętkiewicz, Mikołaj Beleć, Kacper Beleć , Daria Rębisz

 

mgr Renata Skalska

 

 

mgr Renata Skalska

 

 

 

mgr Danuta Kocot

 

 

Powiatowy Konkurs Ekologiczny/ Burmistrz Miasta Myszkowa

III miejsce

Wolnik Kamila II a

Dominika Kozłowska II a

mgr Aleksandra Bulska

Zawody Pływackie/MOSiR

I

II

III

Kumor Aleksandra

Brodzik Bartosz

Wołek Mateusz ,Riwerska Agata

Gorczyczyńska Weronika, Myrta Paulina

mgr Katarzyna Ładowska

 

mgr Bartosz Hadrych

Projekt kalendarza na rok 2014

I miejsce

Jakub Froncisz,

Kornel Starczewski

mgr Dorota Banik

XII Powiatowy Konkurs z Matematyki/ Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

Laureat

Łukasz Mazanek VI c

mgr Aldona Mordalska

Powiatowy konkurs z Polskiego

Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

Laureat

Kacper Dworak VI

mgr Bożena Kwiatkowska

Powiatowy konkurs ortograficzny

Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

Laureat

Wiktoria Zaporowska VI b

mgr Bożena Kwiatkowska

I Powiatowy konkurs matematyczny

Laureat

Klaudia Lisowska IIIb

mgr Ewa Stefańczyk

Powiatowy konkurs z Języka Angielskiego

Laureat

Nela Manek III c,

Urszula Knoff III c

mgr Jolanta Pucek

Pamiętamy o Powstaniu Styczniowym 1863 Wyróżnienie Sandra Pompa IV a mgr Agata Będkowska

     

           

 

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

V ekologiczno- matematyczny

 bieg terenowy SP nr 3 Myszków

 

II miejsce

Patrycja Karolczyk ,Małgorzata  Ludwig, Łukasz Mazanek

mgr Aldona Mordalska

mgr Magdalena Wachowicz

 

Mistrzostwa Miasta Myszkowa w Halowej Piłce  Nożnej Dziewcząt

/MOSIR Myszków

I miejsce

Karolina Wajdzik ,Paulina Myrta ,Wawryłło Chiara, Płodowska Karolina,Flak Weronika, Pawlak Marta

mgr Katarzyna Ładowskaa

Biegi przełajowe z okazji Święta niepodległości/ Stadion Myszków

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wiśniewski Piotr, Typer Michalina

 Łakomski Wiktor ,Szczygieł Michał, Wajdzik Karolina

Płodowska Karolina

Kwiatkowski Wiktor,Pala Wiktoria, Knysak Daniel

 

mgr Katarzyna   Ładowska

mgr Jacek Woś

Zawody pływackie/ MOSiR Myszków

drużynowo III miejsce

Indywidualnie

Kumor Aleksandra, Brodzik Bartosz, Stefański Oliwer, Riwierska Agata, Wołek Mateusz ,Myrta Paulina

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Bartosz Hadrych

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

/SP3 Myszków

 

II miejsce

Typer Michalina, Rak Gabriela Wajdzik Karolina,

Kozak Julia, Szczygieł Michał, Cupiał Dawid,

Winkiel Jakub, Kleszcz Bartosz

mgr Bartosz Hadrych

Międzyszkolny

 Konkurs Kolęd i Pastorałek/ SP3

 

I miejsce

Małgorzata Borówka, Maja Puszczewicz

mgr Nina Grabowska

 

Wiosenne potyczki przedmiotowe/SP 6

III miejsce

Patrycja Karolczyk, Łukasz Mazanek,

 Małgorzata Borówka

mgr Magdalena Wachowicz

mgr Aldona Mordalska

mgr Grażyna Woś

mgr Bożena Bugaj

mgr Marta Szewczyk

Mini piłka siatkowa chłopców/SP2Myszków

III miejsce

Bitner Marcel, Kleszcz Bartosz, Winkiel Jakub

mgr Bartosz Hadrych

Piłka nożna dziewcząt

I miejsce

Myrta Paulina ,Płodowska Kinga, Kowalska Julia,

Flak Weronika,Wajdzik Karolina, Wawryłło Chiara, Olczyk Wiktoria

mgr Justyna Halabowska

Międzyszkolny konkurs ortograficzny

 „Pióro Henryka Sienkiewicza”

I miejsce

II miejsce

Jakub Stolarski III a

Weronika Bryguła III a
mgr Joanna Płachta