Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Międzynarodowy Konkurs Plastyczno- Fotograficzny „Moja Rodzina mocno się trzyma”

II miejsce

III miejsce

wyróżnienia

 

Wiktoria Duda VI a

Olga Morawiec IV d

Iwona Gołuchowska Va,Zuzanna Kaźmierczak Vb, Aleksandra Szulakiewicz V c, Kamil Szmyd Va,

Jakub Froncisz V b

mgr Agata Będkowska

mgr Elżbieta Gocyła

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Halowe Mistrzostwa Polski Skrzatów- tenis ziemny

wicemistrz

Piotr Wiśniewski V B mgr Remigiusz Surma
II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KLIO” 2013-Centrum Edukacji Historycznej w Wałbrzychu

I miejsce w woj.śląskim

5 miejsce w kraju

I miejsce w szkole, 7 miejsce w kraju

8 miejsce w kraju

Aleksandra Faryś

Marta Pawlak

Miłosz Sierpiński
mgr Elżbieta Zając

OXFORD Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus Klasy III

Laureat V stopnia

IV stopnia

III stopnia

II stopnia

I stopnia

Dawid Olczyk, Dominika Kucharska

Roksana Zamora,Agata Nowakowska, Otylia Orlińska

Kami Adamczyk, Kamila Maślanka

Mateusz Cupiał, Igor Kowalski

Kuba Strzelczyk,Szymon Stolarski

mgr Sonia Gocyła Leszczyk

 

mgr Danuta Kocot

mgr Aleksandra Bulska

mgr Jolanta Zamora

OXFORD Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus

 Klasy IV-VI

Laureat V stopnia

IV stopnia

 III stopnia

 II stopn    

 I stopnia

Klaudia Lisowska, Marcel Bitner  Jakub Męcik

Dawid Dorobisz Julia Korpalska,Natalia Rogacka,

 Marta Pawlak, Maciej Karczmarczyk

Dominika Grabowska, Piotr Wiśniewski, Krystian Sekuła

Dominik Lipiński, Dawid Popiół,Monika Kitala,

 Weronika Flak Gabriela Rak

Jakub Kucharski, Oliwier Stefański, Mateusz Jurczyk, Bartłomiej Wrona Dominika Miśkiewicz

Anna Hwist, Igor Całka, Wiktoria Duda, Bartosz Kleszcz

Bartosz Brodzik, Aleksandra Faryś, Emilia Nowakowska, Jakub Winkiel

mgr Bożena Bugaj

mgr Joanna Dyja

mgr Agata Hagno

mgr Iwona Koba

OXFORD Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus

Klasy III

Laureat V stopni

 

Laureat IV stopni

 

Laureat III stopnia 

 

 

Laureat II stopnia

 

Laureat I stopnia

Dominika Kucharska, Mateusz Ziętkiewicz, Roksana Zamora, Kamila Maslanka,Kamil Adamczyk, Zuzanna Ujejska,, Mateusz Wójcik

Weronika Gorczyczyńska, Dominika Kozłowska ,Filip Paczkowski

Kinga Rubnikowicz, Oliwia Sikorska,Kamila Wolnik,Kornelia Krzykawska,Otylia Orlińska, Mateusz

Czerniak, Kuba Strzelczyk

Mateusz Cupiał

Szymon Stolarski, Igor Kowalski, Agata Nowakowska

mgr Danuta Kocot

mgr Aleksandra Bulska

mgr Jolanta Zamora

mgr Sonia Gocyła Leszczyk

 

OXFORD Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus

Klasy V

Laureat V stopnia

Laureat IV stopnia

Laureat III stopnia

Laureat II stopnia

 

Szymon Sobota, Mateusz Jurczyk, J. Męcik, Marcel Bitner, Jakub Kucharski,

Piotr Wiśniewski, Dawid Popiół

Oliwier Stefański, Bartosz Brodzik, Łukasz Gil

 

mgr Bożena Bugaj

mgr Joanna Dyja

mgr Iwona Koba

 

OXFORD Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus 

Klasy VI

Laureat V stopnia

 

Laureat IV stopnia

Laureat III stopnia

Laureat II stopnia

 

Laureat I stopnia

Laureat I stopnia

z wyróżnieniem

 

M. Kitala, Maciej Karczmarczyk, K. Jawura

Daria Furman, Zuzanna Knieja, Anna Chwist

Gabriela Rak

Bartosz Kleszcz,Weronika Flak, Marta Pawlak, Igor Całka, Bartłomiej Wrona

Jakub Winkiel, Emilia Nowakowska

Wiktoria Duda, Aleksandra Faryś

 

mgr Agata Hagno

mgr Iwona Koba

mgr Joanna Dyja

 

Ogólnopolski Konkurs Sienkiewiczowski (plastyczny)   SP Bydgoszcz Wyróżnienie Jagoda Jurczyk I b mgr Elżbieta Sikora
OXFORD Olimpiada Wiedzy Historia

Laureat II stopnia

Laureat III stopnia

Laureat III stopnia

Laureat IV stopnia

Laureat IVstopnia

Laureat V stopnia

Aleksandra Faryś VI d

Miłosz Sierpiński VI d

Marta Pawlak VI A

Ambroży Kamil VI d

Zofia Stefańczyk VI d

Oliwier Stefański V c

 

mgr Elżbieta Zając
II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO” 2013-Centrum Edukacji Historycznej w Wałbrzychu I miejsce w szkole Wiktoria Duda VI a mgr Elżbieta Zając

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

„EKO-Planeta”

Finalista Aleksandra Faryś VI d mgr Małgorzata Cierpiał
Bieg V stawów SP 2/ MOSiR I miejsce Michalina Typer VI d

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Bartosz Hadrych

Ogólnopolski Konkurs Baśniowy

11 miejsce w kraju

12 miejsce w kraju

13 miejsce w kraju

14 miejsce w kraju

21 miejsce w kraju

 

Julia Puszczewicz V c

Kamil Bański IV c

Oliwier Stefański V c Aleksandra Jędrusiak V c Nela Manek IV c

Urszula Knoff IV c

Malwina Dzieża IV c, Michalina Knieja IV c

 

mgr Bożena Kwiatkowska

     

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Nudna Matematyka-

Pałac Kultury i Nauki w Katowicach 

Finalista

Popiół Dawid V c mgr Bożena Bugaj

XIX Wojewódzki Konkurs Biblijny-

Kuria Metropolitalna

I miejsce

Aleksandra Faryś VI d mgr Dorota Banik

Halowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego do lat 14 w tenisie ziemnym

II miejsce

Piotr Wiśniewski V B

mgr Remigiusz Surma

Halowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w tenisie ziemnym 

do lat 12

do lat 14

I miejsce-  gra pojedyncza

I miejsce gra podwójna

II miejse gra pojedyńcza
Piotr Wiśniewski V B mgr Remigiusz Surma
Turniej Tenisowy CCS SPORTTEAM OTK SUPER SUPER Serii Skrzatów III miejsce gra pojedyńcza Warszawa 2.12.2013 r Piotr Wiśniewski V B mgr Remigiusz Surma

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce    

Konkurs literacki „ Mitologia

Greków i Rzymian- SP Gniazdów

Wyróżnienie

Wiktoria Duda, VI a, Jasica Wójcik VI a mgr Elżbieta Gocyła

Myślimy Patriotycznie piszemy ortograficznie-SP5

I miejsce

II miejsce

Zuzanna Knieja

Nela Manek

mgr Elżbieta Gocyła

mgrGrażyna Woś

mgr Elżbieta Zając

mgr Bożena Kwiatkowska

Zawody pływackie- MOSiR Myszków

Zawodowo i indywidualnie

Aleksandra Kumor, Brodzik Bartosz, Knoff Urszula, Gorczyczyńska Weronika,

 Stefański Oliwier

mgr Katarzyna Ładowska

Piłka siatkowa dziewcząt- czwórki siatkarskie- MOSiR Myszków

II miejsce

Olczyk Wiktoria, Typer Michalina, Janikowska Sonia, Kozak Julia,

 Chłądzyńska Julia, Miśkiewicz Dominika

mgr Katarzyna Ładowska

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej- Żarki

III miejsce

Bombski Maciej,Kwiatkowski Wiktor, Trepka Dawid, Okularczyk Dominik, Mila Patryk, Mila Alan, Kołodziejczyk Michał

mgr Bartosz Hadrych

Turniej Piłki Nożnej chłopców-SP1

I miejsce

Bitner Marcel, Niedziela Filip,Ciesla Aleksander, Zych Alan, Szymon Zieliński, Cupiał Dawid, Olczyk Dominik, Mila Patryk

mgr Bartosz Hadrych

Biegi Przełajowe Szafera- Żarki

chłopcy

I miejsce

II miejsce

IV miejsce

Zespołowo II miejsce

dziewczęta

I miejsce

III miejsce

Łakomski Wiktor,

Cieśla Aleksander,

Zasuń Krystian, Kucharski Jakub, Mila Patryk, Ćwiękowski Paweł

Typer Michalina, Pala Wiktoria, Płodowska Karolina

Gałecka Wiktoria, Nowak Klaudia, Chwajął Zuzanna, Tomalska Weronika

 

mgr Bartosz Hadrych

mgr Katarzyna Ładowska

Biegi Przełajowe z Okazji Święta Niepodległości- SP5 Myszków

I miejsce

Typer Michalina, Pala Wiktoria, Nowak Klaudia Płodowska Karolina, Grabowska Dominika, Puszczewicz Maja, Cieśla Aleksander, Łakomski Wiktor, Zasuń Krystian, Mila Patryk

mgr Bartosz Hadrych

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Justyna Halabowska

mgr Joanna Zenderowska
Halowa Liga piłki Nożnej Chłopców II miejsce

Niedziela Filip, Cieśla Aleksander, Kleszcz Bartosz,Zieliński Szymon, Cupiał Dawid, Bitner Marcel,Kucharski Jakub, Kowacki Patryk, Sekuła Krystian,Zych Alan

mgr Katarzyna Ładowska
Mistrz Mowy Polskiej Sp4 III miejsce

Natalia Będkowska- Kuśmierek,

Oliwier Stefański

mgr Bożena Kwiatkowska
Piłka Siatkowa Dziewcząt- SP1 I miejsce

Typer Michalina,Kozak Julia,Chłądzyńska Julia,Olczyk Wiktoria, Janikowska Sonia, Starczewska Ola,Nowak Julia, Miskiewicz Dominika, Grabowska Dominika, Biała Angelika

mgr Katarzyna Ładowska
Zawody pływackie MOSIR

Drużynowo III miejsce

Indywidualnie I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Aleksandra Kumor, Stefański Oliwier

Gorczyczyńska Weronika

Brodzik Bartosz ,Gorczyczyński Karol

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Justyna Halabowska

mgr Joanna Zenderowska

 

„Mistrz Matematyki” dla klas 3 SP5 II miejsce

Szymon Stolarski, III d,

 

mgr Danuta Kocot
Powiatowy przegląd poezji i pieśni religijnej ZSP nr 2 Będzin I miejsce

Julia Puszczewicz V c

 

mgr Dorota Banik
Festiwal tańca- UKS Żarki

I miejsce

III miejsce

 

Zespół taneczny- przybij piątkę- grupa młodsza

Grupa starsza

Maja Puszczewicz najlepszy tancerz turnieju

 

mgr Marta Kozłowska
XXVI Regionalny Konkurs Recytatorski dla Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjów-Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie laureat

Lena Sierpińska II b

 

mgr Renata Skalska
Tenis Stołowy MOSiR III miejsce

Michalina Typer VI d

mgr Bartosz Hadrych
Cała Polska Biega/ SP5 II miejsce

Filip Niedziela, Kleszcz Bartosz, Cieśla Aleksander, Zych Alan, Kucharski Jakub, Bitner Marcel, Zieliński Szymon, Cupiał Dawid, Pasek Dawid, Winkiel Jakub

 

mgr Bartosz Hadrych
Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla Szóstoklasistów Big Ben

Laureat

wyróżnienie

 

Aleksandra Faryś VI d

Bartosz Pryka VI d, Martyna Kwiatkowska VI d, Szymon Gala VI c

 

mgr Agnieszka Zimna

mgr Jolanta Pucek

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing” I miejsce

Emilia Nowakowska VIa

mgr Jolanta Pucek
Woda Dająca Życie

I miejsce

II miejsce

 

Wiktoria Chmielińska IV d

Julia Puszczewicz V c

 

mgr Magdalena Wachowicz
Powiatowy Konkurs „ Święto Niezapominajki -Żarki III miejsce

Aleksandra Faryś VI d, Bartłomiej Wrona VI d

mgr Małgorzata Cierpiał
XIV Powiatowy Konkurs z Matematyki laureat

Aleksandra Faryś VI d

mgr Joanna Dyja
Międzypowiatowy Konkurs z Języka Angielskiego w Żarkach wyróżnienie

Aleksandra Faryś VI d

 

mgr Agnieszka Zimna
VII Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego laureat

Aleksandra Faryś VI d

 

mgr Agnieszka Zimna
V Powiatowy Konkurs z Przyrody laureat

Aleksandra Faryś VI d

 

mgr Magdalena Wachowicz
VII Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego laureat

Aleksandra Faryś VI d

 

mgr Grażyna Woś
Powiatowy Konkurs „W świecie Harego Pottera” SP- Częstochowa wyróżnienia

Wiktoria Duda VI a, 

Marta Pawlak VIa,

Emilia Nowakowska VIa

 

mgr Elżbieta Gocyła

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs kolęd i pastorałek

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Igor Kowalski III b

Julia Damek  IIa ,Emilia Nowakowska VI a Julia Gryl VI d

Maja Puszczewicz III d, Katarzyna Łapaj III b,

 Kamila Góral Ivb

 

mgr Nina Grabowska

Konkurs Mickiewiczowski SP1

III miejsce

 Maciej Karczmarczyk VI a

mgr Elżbieta Gocyła

Mikołajkowy turniej Piłki SiatkowejSP3

II miejsce

Typer Michalina, Janikowska Sonia , Julia Kozak, Chłądzyńska Julia, Olczyk Wiktoria, Kluczny Eryk, Kleszcz Bartosz, Cieśla Aleksander, Winkiel Jakub, Zieliński Szymon

mgr Justyna Halabowska

Turniej Piłki Nożnej  Dziewcząt- MOSiR Myszków

II miejsce

Typer Michalina, Flak Weronika, Pawlak Marta,

 Olczyk Wiktoria ,Chłądzyńska Julia, Płodowska Karolina, Nowak Julia

mgr Justyna Halabowska

Sztafetowe Biegi Przełajowe-Stadion MKS Myszkow

III miejsce

 

II miejsce

Typer Michalina, Pala Wikroria, Janikowska Sonia, Gałecka Wiktoria, Płodowska Karolina, Nowak Klaudia

Łakomski Wiktor, Cieśla Aleksander, Wodzyński Krystian, Wiśniewski Piotr, Mercik Daniel, Zasuń Krystian

 

mgr Bartosz Hadrych

mgr Katarzyna Ładowska

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny-

SP 8

II miejsce

Kornelia Krzykawska III a

mgr Aleksandra Bulska

Konkurs Alfabet Owocowo- Warzywny

I miejsce

 

II miejsce

Dominika Kozłowska III a

Kamila Wolnik III a

mgr Aleksandra Bulska

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny na prezentację „ Życie i twórczość

Adama Mickiewicza/ SP8

I miejsce Kornel Starczewski mgr Jerzy Ucieklak
Piłka nożna chłopców- SP1 I miejsce Niedziela Filip, Cieśla Aleksander, Kleszcz Bartosz,Zieliński Szymon, Cupiał Dawid, Bitner Marcel,Kucharski Jakub, Kowacki Patryk, Sekuła Krystian,Zych Alan mgr Katarzyna Ładowska
Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce

 

II miejsce

 

Jurczyk Mateusz,

Wiśniewski Piotr

mgr Jerzy Ucieklak
Konkurs recytatorski – SP5

I miejsce

II miejsce

 

Michalina Knieja IV c

Julia Kuźnik IV b

mgr Bożena Kwiatkowska
Konkurs plastyczny „Jan Paweł” patron najgodniejszy” SP2 II miejsce Klasa III d mgr Danuta Kocot
Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania-SP4 I miejsce Krzysztof Jąderko II b mgr Renata Skalska

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy-

W Harmonii z Przyrodą

pod patronatem Kuratorium Oświaty

I miejsce Aleksandra Faryś VI d, Miłosz Sierpiński VI d mgr Małgorzata Cierpiał
Międzyszkolny Konkurs Literacki- Taki Duży Taki Mały Może Świętym Być I miejsce Kacper Czernecki VI d mgr Dorota Banik

 UCZEŃ PIOTR WIŚNIEWSKI WYRÓŻNIONY  TYTUŁEM „PROMOTOR MIASTA MYSZKOWA”