Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy Bieg V Stawów

 

II miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Piotr Wiśniewski

Maślanka Kamila

Męcik Jakub

 

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Olimpus Konkurs Mitologiczny

Dyplom uznania,

wyróżnienie

Emilia Sonsala,

Weronika Bryguła

mgr Grażyna Woś, 

mgr Elżbieta Zając

Archimedes Plus Laureaci

Kotarska Nikola,Sierpińska Lena IIIb

-Stelmach Maja,Wojciechowski Dawid,IIIc Majkrzyk Wojciech Bielawski Bartosz IIIc Szczepaniak Igor IIIc, Maślankiewicz Filip IIIa

-Wójcik Martyna IVb Nowak Bartosz IVc Sikorska Oliwia IV d,Rubnikowicz Kinga IV d, Kozłowska Dominika IVa

Gradzik Norbert IV bWolnik Kamila,IVa Paczkowski Filip, IVd, Adamczyk Kamil,IVc

 Cupiał Mateusz IV b,Kowalski Igor IV b, Stolarski Szymon IVd,

Stolarski Jakub VA,Lisowska Klaudia Vb, Uzar Jakub Vc, Gil Łukasz VIa, Dorobisz Dawid VIb, Popiół Dawid VIc

Kucharski Jakub VId, Wiśniewski Piotr,VIb,Stefański Oliwier,VIc,

Brodzik Bartosz  VI b, Mateusz Jurczyk VIb

Marcel Bitner 

Kotarska Nikola, Sierpińska Lena III b

-Stelmach Maja,Wojciechowski Dawid,IIIc Majkrzyk Wojciech Bielawski Bartosz IIIc Szczepaniak Igor III c, Maślankiewicz Filip IIIa

-Wójcik Martyna IVb Nowak Bartosz IVc Sikorska Oliwia IVd,Rubnikowicz King IV d, Kozłowska Dominika IVa

Gradzik Norbert IV bWolnik Kamila,IVa Paczkowski Filip, IVd, Adamczyk Kamil,IVc

Cupiał Mateusz IV b,Kowalski Igor IV b, Stolarski Szymon IV d,

Stolarski Jakub VA,Lisowska Klaudia V b, Uzar Jakub V c,Gil Łukasz VI a,Dorobisz Dawid VI b, Popiół Dawid VI c

Kucharski Jakub VId, Wiśniewski Piotr,VIb,Stefański Oliwier,VIc,

Brodzik Bartosz VI b, Mateusz Jurczyk VIb Marcel Bitner VI d

mgr Renata Skalska

mgr Jolanta Miszta

mgr Iwona Ciuk

mgr Aldona Mordalska

mgr Dyja Joanna

mgr Iwona Koba

mgr Bożena Bugaj

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”

Nagroda główna

Nagroda

wyróżnienie

Mikołaj Janas II b

Igor Szczepaniak III c

Karol Uchnast III b

 

mgr Elżbieta Sikora

mgr Jolanta Miszta

mgr Renata Skalska

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego „MemoryMaster”

Laureat

II stopnia

Laureaci

III stopnia

Wyróżnienie

Piotr Wiśniewski

 

 Kornelia Krzykawska, Kamila Wolnik, Anastazja Pawlak,

Oliwier Stefański

 

mgr Agnieszka Zimna

mgr Dorota Rogacka

Konkurs Mitologiczny „ KLIO”

Laureat

I miejsce w szkole

Aleksandra Nowok mgr Elżbieta Zając

                

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Wojewódzki Konkurs Biblijny

 I miejsce etap rejonowy

Lena Sierpińska IIIb

mgr Dorota Banik

XXIII Wojewódzki Konkurs

„Nudna Matematyka”

półfinalista Anna Rudkowska Va mgr Aldona Mordalska

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Mistrzostwa Myszkowa w biegach przełajowych z Okazji Święta Niepodległości

III m 

II m i

Stala Martyna 

Karolina Płodowska

mgr Justyna. Halabowska

mgr Katarzyna. Ładowska

 

V Jurajski Konkurs Ortograficzny

 Laureat

Wiktoria Przepióra VI b

mgr Małgorzata Maszczyk

Konkurs

Kolęd i Pastorałek
wyróżnienie Julia Tkacz II c mgr Renata Rajczyk

Konkurs Literacki „Ja i mój ulubiony bohater literacki”

I miejsce

wyróżnienie

Julia Branczewska V c

Iga Pilis V a

mgr Małgorzata Noszczk

mgr Grażyna Woś

Konkurs Mitologiczny wyróżnienie

Emilia Sonsala Va

Iga Pilis Va

mgr Grażyna Woś

mgr Elżbieta. Zając

Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową

Kochanowice

II miejsce Lena Sierpińska IIIb

 mgr Renata Skalska 

Myślimy Patriotycznie Piszemy Ortograficznie

II miejsce Aleksandra Nowok Vc

mgr Elżbieta. Zając

mgr Małgorzata Noszczk

Sztafetowe Biegi Przełajowe

I m. chłopcy

 

 

II m dziewczęta

Trepka Dawid ,Kwiatkowski Wiktor,

Nowak Grzegorz, Kowacki Patryk, Kucharski Jakub, Męcik Jakub,

Nowak Julia, Płodowska Karolina

Nowak Klaudia ,Świeboda Alicja, Starczewska Aleksandra, Stala Martyna.

mgr Sebastian Syrek

mgr Katarzyna Ładowska

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

rejonowe

II miejsce

Trepka Dawid, Kwiatkowski Wiktor

Nowak Grzegorz, Kowacki Patryk,

Kucharski Jakub, Męcik  Jakub

mgr Sebastian Syrek
Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce

III miejsce

Mateusz Jurczyk

Piotr Wiśniewski

mgr Jerzy Ucieklak
Siatkówka Dziewcząt I miejsce

Starczewska Aleksandra, Manek Nela,

Grabowska Dominika,Nowak Julia, Stala Martyna

Knoff Urszula ,Tomalska Weronika, Nowak Klaudia, Świeboda Alicja, Krzykawska Natalia

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

 

Siatkówka Chłopców II miejsce

Wiśniewski Piotr, Brodzik Bartosz,Męcik Jakub,

Pasek Dawid, Jurczyk Mateusz,Bitner Marcel,

Bluj Oskar, Tworek Jakub, Sobczyk Patryk

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

 

„Oblicza Wody”

II miejsce

wyróżnienie

Bluj Oskar VIA

Julia Puszczewicz VI c

mgr MagdalenaWachowicz

VI Powiatowy Konkurs z Przyrody Organizowany

przez JSNT

laureat Oliwier Stefański VI c mgr MagdalenaWachowicz

Powiatowy Konkurs Matematyczny

„ Mistrz Matematyki”

I miejsce

III miejsce

 

Igor Szczepaniak III c

Bartosz Bielawski III c

mgr Jolanta Miszta
Szkolna Liga Pływacka

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

 

Stefański Oliwier Kumor Aleksandra V D,

Brodzik Bartosz VI b

Wołek Mateusz V c

Szymankiewicz Jan VI B Dąbrowska Nina IV b

Drużynowo

 

mgr Sebastian Syrek
Mini Piłka Nożna Chłopców I miejsce

Bitner Marcel VI d ,Kwiatkowski Wiktor Vc

Zamorowski Antoni VC,Okularczyk Dominik,

Kucharski Jakub VI d, Sekuła Krystian VI c

Brodzik Bartosz VI b, Mila Patryk V b,

Lipowski Mateusz IV c

mgr Sebastian Syrek
Jurajski Turniej Matematyczny

Laureat

Stefański Oliwier VI c

mgr Bożena Bugaj

Powiatowy Przegląd Pieśni

i poezji religijnej

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

 

Julia Puszczewicz VI c

Szymon Sobota VI c

Karolina Dorobisz VI d

 

mgr Dorota Banik
Konkurs Plastyczny Kochanowice

III miejsce

Nowak Dominika IIIa

mgr Iwona Ciuk
Siatkówka dziewcząt II miejsce

Starczewska Aleksandra,Stala Martyna,

Nowak Julia,Nowak Klaudia,Świeboda Alicja,Zamorowska Wiktoria,Tomalska Weronika

Biała Angelika ,Grabowska Dominika

 

mgr Justyna Halabowska

Konkurs

W Harmonii z Przyrodą

III miejsce Oliwier Stefański,Solska Karolina mgr Magdalena Wachowicz
II Myszkowski Konkurs z Języka Angielskiego „ Big Ben” wyróżnienie Kornelia Krzykawska kl.IV a mgr Agnieszka Zimna
Jurajski Powiatowy Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Laureat

Kornelia Krzykawska kl.IV a

Matylda Będkowska –Kuśmierek kl.III c

mgr Agnieszka Zimna

mgr Dorota Rogacka

 

V Jurajski Konkurs Ortograficzny

Laureat

Wiktoria Przepióra mgr Małgorzata Maszczyk

Archidiecezjalny Konkurs Misyjny

„Nie Bójmy Się Być Świętymi”

II miejsce

 

III miejsce

wyróżnienie

 

Jakub Froncisz VI b

Mateusz Jurczyk VI b

 

Aleksandra Starczewska

Zuzanna Strzelecka

mgr Dorota Banik
Bieg Szafera w Żarkach III miejsce Klaudia Nowak

mgr Sebastian Syrek

mgr Katarzyna Ładowska

Turniej Mini Siatkówka I miejsce Sobczyk Patryk, Cupiał Mateusz, Paczkowski Filip, Ziętkiewicz Maja ,Cisowska Julia, Kucharska Dominika

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

Turniej Piłki Nożnej chłopców III miejsce

Borowiak Mateusz, Borowiak Michał,

Duda Bartłomiej ,Lipowski Mateusz, Gołuchowski Oliwier, Nowak Bartosz, Bulski Daniel, Sobczyk Patryk,

Meducki Mateusz

mgr Sebastian Syrek
Powiatowy Festiwal Tańca III miejsce

Kozłowska Dominika,Rębisz Daria,

Stencel Aleksandra,Puszczewicz Maja,Ziętkieicz Maja,

Julia Wychowaniec, Kinga Rubnikowicz,

Kubas Oliwia,Płodowska Karolina

mgr Marta Kozłowska

         

    

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Zawody Pływackie

III miejsce drużynowo

Indywidualnie

I m-sce Brodzik Bartosz,Kumor Aleksandra,

II m-sce Froncisz JakubI 

II m-sce Olivier Stefański

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

Rozśpiewany Jan Brzechwa SP7

wyróżnienie

I miejsce

Maja Bulska III b

Julia Puszczewicz

mgr Renata  Skalska

mgr Nina Grabowska

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej I  miejsce

Stala Martyna, Starczewska Aleksandra, Nowak Klaudia  Nowak Julia,

Grabowska Dominika, Brodzik Bartosz, Wiśniewski Piotr, Bitner Marcel

mgr Justyna Halabowska

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw dla klas III

II miejsce klasa 

Maja Bulska, Karol Gorczyczyński,

 Natalia Gruca, Marcel Haluk

Martyna Jaguś ,Krzysztof Jąderko

Nikola Kotarska,Kamil Szmuc,

Bartosz Watoła, Emilia Zemła III b

mgr Renata. Skalska

Konkurs Literacki Poświęcony Twórczości A. Mickiewicza

II miejsce

II miejsce

Lena Sierpińska III b

Jakub Stolarski V a

mgr Renata. Skalska

mgr Grażyna Woś

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

i Pastorałek

wyróżnienie Kinga Gałązka IVc

mgr Nina Grabowska

Turniej Piłki nożnej

 

III miejsce drużynowo

Trepka Dawid, Kwiatkowski Wiktor,

Brodzik Bartosz, Pasek Dawid,

Sekuła Konrad, Bitner Marcel

Kowacki Patryk, Kucharski Jakub,

Męcik  Jakub ,Wójcik Mateusz

mgr Sebastian Syrek

 

Halowa Liga Piłki Nożnej

III miejsce

drużynowo

Męcik Jakub, Trepka Dawid, Pasek Dawid

Kowacki Patryk, Kucharski Jakub,

Kwiatkowski Wiktor, Sekuła Krystian,

Zenderowski Antoni

 

mgr Sebastian Syrek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Legendy Krakowskie”

II miejsce Emilia Zemła kl. III B mgr Renata Skalska

Konkurs Czytelniczy

„Kacperiada”

III miejsce Lena Sierpińska kl. III b mgr Dorota Czerwińska -Słabosz
Międzyszkolny Turniej Siatkówki Dziewcząt I miejsce

Grabowska Dominika,Biała Angelika,

Starczewska Aleksandra, Nowak Klaudia,

Tomalska Weronika,Zamorowska Wiktoria

 

mgr Justyna Halabowska

Międzyszkolny Konkurs

„Dyktando O Pióro Henryka Sienkiewicza”

I miejsce I miejsce mgr Małgorzata Maszczyk

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Iść Drogą Świętości Swojego Patrona”

Laureat Zuzanna Błaszczyk mgr Dorota Banik