Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Klasy III

Finalista

I stopnia z wyróżnieniem- Maja Sołtysik III b, 

Patryk Sroka III a

             mgr Elżbieta Sikora

mgr Joanna Płachta

I stopnia Miłosz Nowak, III c 

Dominik Kowalski III b

mgr Renata Rajczyk

mgr Elżbieta Sikora

II stopnia-Szymon Skowron, Mikołaj Janas III b

II stopnia Jan Miklas III c

mgr Elżbieta Sikora

mgr Renata Rajczyk

III stopnia- Julia Tkacz III c Piotr Rogacki III c

III stopnia- Mateusz Czerniak III a

mgr Renata Rajczyk

mgr Joanna Płachta

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Klasy IV- VI

Finalista

Klasy IV

V stopnia- Igor Szczepaniak, Dawid Wojciechowski

II stopnia Marcel Haluk, Bartosz Bielawski

I stopnia z wyróżnieniem- Filip Maślankiewicz

mgr Joanna Dyja

mgr Bożena Bugaj

mgr Joanna Dyja

mgr Iwona Koba

Klasy V

V stopnia- Kamila Wolnik

IV stopnia- Szymon Stolarski, Igor Kowalski, Kamil Adamczyk

mgr Joanna Dyja

mgr Aldona Mordalska

mgr Iwona Koba

Klasy VI

V stopnia- Bartosz Karcz, Mikołaj Koral

III stopnia- Jakub Uzar

II stopnia- Wiktoria Chmielińska, Klaudia Lisowska,

Mateusz Wójcik

 

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

mgr Aldona Mordalska

Międzynarodowy Bieg 5 stawów

II miejsce

III miejsce

Maja Puszczewicz

Mateusz Lipowski, Anastazja Pawlak,

Nikola Kotarska

mgr Sebastian Syrek

mgr Katarzyna Ładowska

     

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KLIO 2015”

Wielcy Polacy

Laureat

Agata Riwerska V D

Dominika Kucharska V d

Amelia Kot VI c

 

mgr Elżbieta Zając

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie Maja Sołtysik, kl. III b Mikołaj Janas kl. III b mgr Elżbieta Sikora

Nagroda

Wyróżnienie

Kinga Zwolińska II d, Emilia Knapik II d,

Piotr Paliga kl. II d,

mgr Danuta Kocot
Wyróżnienie Irmina Gajewska kl. I b, Julia Pstrowska kl. I b mgr Renata Skalska

Nagroda główna

Nagroda

Wyróżnienie

Dyplom

Bartosz Sołtysik I c

Igor Kowalski I c

Kacper Sokół I c

Oliwia Klimas, Aleksander Orliński I c

mgr Jolanta Miszta

Nagroda

wyróżnienie

Oskar Wojdyła II a, Zofia Frączek II a

Justyna Solska II a, Hanna Wiaderny II a

mgr Aleksandra Bulska
Olimpiada Wiedzy „Archimedes- Historia" laureaci Wolnik Kamila V a, Bielawski Bartosz IV c,

 Damek Julia IV b, Sierpińska Lena IV b

mgr Elżbieta Zając
Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „ Santa Maria”

I miejsce

wyróżnienie

Rogacki Piotr

Jawniak Alicja

mgr Alicja Łyszczarz

         

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Wojewódzki Konkurs Biblijny etap rejonowy

III

Lena Sierpińska IV b

mgr Dorota Banik

XXIV Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka dla klas V Szkół Podstawowych

Finalista

Mateusz Cupiał V b

mgr Aldona Mordalska

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego

Zakwalifikowanie do etapu rejonowego

Emilia Sonsala VI a

mgr Grażyna Woś

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Biegi Przełajowe

z okazji Święta Niepodległości

IV m

Indywidualnie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Zespołowo

 

Natalia Klamek

Mateusz Lipowski

Karol Gorczyczyński

mgr Katarzyna ładowska

mgr Justyna Halabowska

mgr Sebastian Syrek

Powiatowy Konkurs Kolęd

Poraj

II miejsce

Kinga Gałązka V c

mgr Nina Grabowska

Turniej Siatkówki na wesoło

I miejsce

Urszula Knoff VI c,Manek Nela VIc, Tomalska Weronika VIb, Cisowska Julia Vd,Maciej Bombski VI b Dawid Dworzyński Va, Filip Paczkowski

mgr Sebastian Syrek

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

Powiatowy Konkurs z j. angielskiego im. Klemensa Podlejskiego w Żarkach

Laureat

Matylda Będkowska- Kuśmierek, Bartosz Bielawski

mgr Dorota Rogacka

Międzypowiatowy Konkurs z Języka Angielskiego w Żarkach

Laureat

Kornelia Krzykawska Va Nela Manek VI c

mgr Agnieszka Zimna

Siatkówka dziewcząt I miejsce

Manek Nela, Lisowska Julia, Tomalska Weronika,

Knoff Urszula, Dzieża Malwina, Zamorowska Wiktoria, Cisowska Klaudia,Wojciechowska Klaudia, Kucharska Dominika, Puszczewicz Maja,Gil Zuzanna Ziętkiewicz Maja

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

 

VIII Bieg Szafera – Żarki II miejsce drużynowo

Błaszczyk Zuzanna, Kotarska Nikola,

Klamek Natalia Gorczyczyński Karol,Mila Alan, Lipowski Mateusz, Nowak Grzegorz.

Damek Julia, Majkrzyk Wojciech, Myga Karol,

Beleć Mikołaj, Pawlak Anastazja,

Kwiatkowska Paulina,Strzelecka Apolonia,

Mila Patryk, Wójcik Matusz

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

 

Siatkówka chłopców II miejsce

Bombski Maciej, Markiewicz Jakub,

Zamorowski Antoni Uzar Jakub, Okularczyk Dominik, Kwiatkowski Wiktor, Mila Patryk, Mila Alan,

Lipowski Mateusz, Dworzyński Dawid.

mgr Sebastian Syrek
Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa o twórczości W. Cichonia I miejsce Alicja Jawniak III b mgr Elżbieta Sikora

Powiatowy Konkurs Literacki

„Moje serce potrzebuje pokoju”

I miejsce Iga Pilis VI a mgr Grażyna Woś

VI Powiatowy Konkurs

„Nie zadawalajcie się miernotą”

Laureaci

Bartosz Bielawski IV c

Lena Sierpińska IV c

mgr Małgorzata Maszczyk
I Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Tlenek węgla-cichy i podstępny” I miejsce Marcel Lemański II d mgr Danuta Kocot
Jurajski Konkurs Z Matematyki zakwalifikowanie do II etapu akub Uzar VI c, Jakub Stolarski VI a, 

Igor Kowalski V B, Wiktoria Chmielińska VI b

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

Spartakiada Leśna ”O czym szumi las” II miejsce Maja Sołtysik III b mgr Elżbieta Sikora

        

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Międzyszkolny Konkurs „Eureka”

Zostań Noblistą Interdyscyplinarny Ruch Naukowy SP 8 Myszków

I miejsce

 

III miejsce

Konkurencja grupowa

Maja Sołtysik klasa III b

 

Jakub Uzar VI c

Emilia Sonsala VI a

Klaudia Lisowska VI d

mgr Elżbieta Sikora

 

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

mgr Magdalena Wachowicz

mgr Małgorzata Cierpiał

Mikołajkowy Konkurs Gier

i Zabaw- SP5 Myszków

III miejsce zespołowo

Klasa III b

mgr Elżbieta Sikora

Zawody Pływackie Mosir M-ów

IV miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Zespołowo

 

Aleksandra Kumor

Mateusz Wołek

Nikola Przepióra

 

 

mgr Sebastian Syrek

 

I miejsce - styl dowolny   II miejsce- styl grzbietowy  Amelia Kowara I b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworu Adama Mickiewicza” SP1 Myszków

III miejsce

wyróżnienie

 

Jagoda Jędrusińska I b

Dominik Chachulski II a

mgr Renata Skalska

mgr Aleksandra Bulska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Dyktando o laur Henryka Sienkiewicza I miejsce

Maja Sołtysik klasa III

Anna Rudkowska VI a

mgr Elżbieta Sikora

mgr Grażyna Woś

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Myszkowski Mistrz Ortografii”2016

Laureatka

I miejsce

Aleksandra Nowok mgr Małgorzata Noszczyk
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Techniczny „Zabawka z odpadów” Niezapominajka 2016 II miejsce Karina Borówka II d mgr Danuta Kocot

Międzyszkolny Konkurs

o zdrowiu

I miejsce

III miejsce

Anastazja Pawlak VI D

Otylia Orlińska V a

mgr Magdalena Ciekot-Rudawska
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny o Henryku Sienkiewiczu I miejsce Hubert Jankowski Id mgr Bożena Hamerla
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w kategorii 0-III III miejsce Lena Pochodnia Id mgr Bożena Hamerla
Międzyszkolny Konkurs Pięknego czytania Wyróżnienie Hanna Wiaderny II a mgr Aleksandra Bulska
Siatkówka dziewcząt II miejsce

Zamorowska Wiktoria, Tomalska Weronika, Lisowska Klaudia, Wojciechowska Klaudia, Gil Zuzanna, Knoff Urszula, Dzieża Malwina, Cisowska Julia, Puszczewicz Maja, Kucharska Dominika, Ziętkiewicz Maja

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

 

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

„W Harmonii z Przyrodą"

III miejsce Anastazja Pawlak, Judyta Kukla VI d mgr Magdalena Jeleń
Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt I miejsce

Knoff Urszula, Tomalska Weronika

,Cisowska Julia, Gil Zuzanna

mgr Justyna Halabowska
Konkurs Plastyczny pt. "Kolażowo-Nadziejowo" w ramach kampanii „Pola Nadziei2015/2016" II miejsce

Bartosza Bylicy kl.II c

Bartosza Watoła kl.IV B

mgr Agata Hagno

   

Maja Sołtysik kl. III b - laureatka VI Powiatowego Konkursu z j. angielskiego dla uczniów kl. II-III