Nazwa konkursu Zajęte miejsce, laureat, finalista, wyróżnienia Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy konkurs Grafiki Komputerowej Będzin

II miejsce

Nadia Rozpondek

mgr Małgorzata Dyja

Międzynarodowy Bieg 5 stawów

III miejsce

IV miejsce

 

Maja Puszczewicz

Dębińska Natalia

Dominika Kozłowska, Nina Dąbrowska, Anna Seweryn

 

       

                   

Nazwa konkursu Zajęte miejsce, laureat, 

finalista, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy” Archimedes matematyka plus klasy I-III

 

Laureaci

Klasa III a-Jakub Janoszka, Jakub Kret, Justyna Solska, Hanna Wiaderny, Mateusz Winiarski

Klasa III D-Marcel Lemański, Emilia Knapik, Jakub Chlebowski, Nikola Przepióra, Kinga Zwolińska, Maciej Jędrycha, Maja Męcik Piotr Paliga

 

Klasa III b- Rusek Aleksandra, Lipowski Mateusz,

Kiebdaj, Dominik, Struska Paulina, Kozik Robert, Widera Julia, Koral Zuzanna

Klasa III C-Kurowski Szymon, Kochel Dominik

Klasa III E- Zalewski Alan

mgr Aleksandra Bulska

 

 

mgr Danuta Kocot

 

 

mgr Joanna Zenderowska

 

mgr Jolanta Zamora

 

mgr Liliana Dratwa

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy” Archimedes matematyka plus klasy IV-VI

 

 Laureaci

Klasa IV a-Sroka Patryk

Klasa V B-Haluk Marcel, Kotarska Nikola

Klasa IV b-Kowalski Dominik

Klasa VI b- Cupiał Mateusz, Kowalski Igor

Klasa V c- Szczepaniak Igor, Bielawski Bartosz

Klasa VI c Adamczyk Kamil

Klasa VI d- Stolarski Szymon, Sikorska Oliwia

mgr Bożena Bugaj

 

mgr Aldona Mordalska

 

mgr Joanna Dyja

mgr Iwona Koba

mgr Joanna Dyja

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

 

Laureat

Nagroda

 

Piotr Klimek III D

Piotr Paliga III D

mgr Danuta Kocot

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Kinga Sekret III a

Franciszek Churas, II b Lena Czerniak II b, Irmina Gajewska II b

mgr Aleksandra Bulska

mgr Renata Skalska

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes Historia Laureat

Zuzanna Górecka, Nikodem Wdowiński, Hubert Konraciuk, Miłosz Nowak, Dominik Kowalski, Mikołaj Janas, Maja Sołtysik, Szymon Pompa, Matylda Będkowska Kuśmierek, Julia Damek

 

mgr Elżbieta Zając

 

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej. Konkurs Plastyczny

III miejsce Julia Damek, Nikola Kotarska, Piotr Rogacki mgr Dorota Banik

       

            

Nazwa konkursu Zajęte miejsce, laureat, finalista, wyróżnienia Imię i nazwisko ucznia Opiekun

XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej

I miejsce

Lena Sierpińska V b

mgr Dorota Banik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

 

Zakwalifikowanie do II etapu

 

Mateusz Cupiał VI b

mgr Aldona Mordalska

 

 

               

 

Nazwa konkursu Zajęte miejsce, laureat, finalista, wyróżnienia Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Biegi Przełajowe z Okazji Święta Niepodległości

 

II miejsce zespołowo

I miejsce- Borowiak Mateusz i Puszczewicz Maja

II miejsce-Jagoda Jurczyk i Kotarska Nikola

III miejsce Kamila Maślanka

mgr J. Halabowska

mgr K. Ładowska

mgr S.Syrek

Konkurs Powiatowy- literacki „ Zachęć kolegę do przeczytania bajek Adama Mickiewicza

 

I miejsce

 

Zofia Frączek III a

mgr Aleksandra Bulska

Powiatowy Konkurs Plastyczny Lalki z bajki Adama Mickiewicza

III miejsce

Emilia Rembak kl. II c

 

mgr Jolanta Miszta

 

Powiatowy Konkurs literacki o Tytuł króla/królowej krainy baśni

Wyróżnienie

Roksana Zamora kl. VI d

mgr Małgorzata Noszczyk

Konkurs Przedmiotowy z języka Polskiego

I miejsce Kamila Maślanka mgr Małgorzata Noszczyk

Powiatowy Konkurs Logopedyczny

I miejsce

Kamil Napora III a mgr Aleksandra Bulska

V Powiatowy Konkurs MatematycznyJurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

Laureat Emilia Knapik III D mgr Danuta Kocot

Konkurs Przyrodniczy „Las i jego mieszkańcy” w ramach obchodów święta Niezapominajki Żarki

II miejsce drużynowo Bartosz Bielawski, Wojciech Majkrzyk mgr Małgorzata Cierpiał

Powiatowy Muzyczno- Wokalny Festiwal „Nasz Talent”

wyróżnienie Maja Puszczewicz mgr Nina Grabowska
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej dziewczęta II miejsce Kucharska Dominika, Puszczewicz Maja, Kotarska Nikola, Kot Wiktoria, Konopka Julia, Kurasińska Nikola, Jawniak Alicja, Ziętkiewicz Maja, Maślanka Kamila, Gorczyczyńska Weronika

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej chłopców II miejsce Szczepaniak, Dworzyński, Olczyk, Gradzik Bulski, Gołuchowski Nowak Kot

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej chłopcy II miejsce Duda Bartosz, Dworzyński Dawid, Lipowski Mateusz, Nowak Bartosz, Kot Oskar, Cupiał Mateusz, Paczkowski Filip, Frączek Mateusz ,Kostrzewski Filip Gołuchowski Oliwier

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

Mistrz Matematyki

I miejsce Emilia Knapik mgr Danuta Kocot

III edycja Konkursu Las organizowany przez stowarzyszenie Eco Art. Siewierz

Laureat Filip Rębisz mgr Elżbieta Sikora
X Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki

II miejsce

 

Wyróżnienia

Bartosz Bielawski, V c Emilia Knapik III d

 

Szymon Stolarski VI d, Jan Miklas IV d Maja Bulska V b

Magdalena Zmarzlik IIId, Alan Zalewski IIIe, Maja Sołtysik IV b

mgrMarta Szewczyk

mgrJolanta Pucek

 

mgrDorota Rogacka

 

mgrDominika Tomecka

 

VII Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas II-III

Laureat Magdalena Zmarzlik III d mgr Jolanta Pucek

V Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej 

You can sing

Wyróżnienie Maja Puszczewicz mgr Marta Szewczyk

         

           

 

Nazwa konkursu Zajęte miejsce, laureat, finalista, wyróżnienia Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzyszkolny Konkurs Kolęd „ Dla ciebie kolędujemy

 

I miejsce

Oliwia Nowak kl. II a

Maja Puszczewicz VI d

mgr Nina Grabowska

 

V Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Literacki „Bliżej Jury Bliżej Natury nt. „Jura ma 100 lat

Wyróżnienie

Natalia Żyła kl. II c

mgr Jolanta Miszta

Konkurs Ja i mój ulubiony bohater literacki „Wakacyjna Przygoda” Edycja 6 organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Myszkowie

I miejsce

Bielawski Bartosz kl. V C

 

mgr Małgorzata Maszczyk

Konkurs „ Eureka Zostań Noblistą” Interdyscyplinarny Ruch Naukowy pod Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa”

Wyróżnienie

Bartosz Bielawski V c

mgr Małgorzata Maszczyk

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „O Laur Henryka Sienkiewicza

I miejsce

II miejsce

Emilia Knapik III d

Krzysztof Jąderko

 

mgr Danuta Kocot

mgr Małgorzata Maszczyk

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

III miejsce Hanna Wiaderny III a mgr Aleksandra Bulska
Zawody Pływackie „Mosir Myszków"

II miejsce

III miejsce

Franciszek Syma

Jagoda Jurczyk

 

mgr Sebastian Syrek
Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa I miejsce

Duda Bartosz, Dworzyński Dawid, Olczyk Dawid, Gradzik Norbert, Lipowski Mateusz, Nowak Bartosz, Bulski Daniel, Kot Oskar, Szczepaniak Igor

mgr Sebastian Syrek
Zawody Szkolne Piłki Nożnej na szczeblu miejskim I miejsce

Duda Bartosz, Dworzyński Dawid, Olczyk Dawid, Gradzik Norbert, Lipowski Mateusz, Nowak Bartosz, Bulski Daniel, Kot Oskar, Szczepaniak Igor, Gołuchowski Oliwier

mgr Sebastian Syrek