Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy Konkurs 

"Kangur Matematyczny" 

wynik bardzo dobry

wyróżnienie

Emilia Knapik IV d

Bartosz Bielawski VI c

mgr Joanna Dyja 

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

 

Olimpiada wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Franciszek Churas kl. III b

mgr Renata Skalska

Laureat I stopnia

Patryk Sroka kl. V a  

Emilia Knapik kl. IV d  

Mateusz Strzelczyk kl. III a

Irmina Gajewska kl. III b

Oliwier Noczyński kl. III b

Bartosz Sołtysik kl. IIIc  

mgr Bożena Bugaj

mgr Joanna Dyja

 mgr Iwona Ciuk

mgr Renata Skalska

mgr Renata Skalska

mgr Jolanta Miszta

Laureat II stopnia

Robert Kozik kl. IV b  

Aicja Jawniak  kl. V b  

Maja Sołtysik kl. V b  

Mikołaj Janas kl. V b  

mgr Aldona Mordalska 

Wiktoria Kot kl. III b

Igor Kowalski  kl. III c  

mgr Renata Skalska

mgr Jolanta Miszta

Laureat III stopnia

Błażej Brzeszczak  kl. IV b  

Mateusz Frączek kl. V b  

Dominik Kowalski  kl. V b  

mgr Aldona Mordalska 

Marcel Lemański  kl. IV d  

mgr Joanna Dyja

Lena Czerniak kl. III b

Julia Pstrowska kl. III b

mgr Renata Skalska

Laureat IV stopnia

Wiktor Ziajski kl IV e 

Dawid Dworak kl IV e 

mgr Joanna Dyja

Olga Bronik kl. III b

Jakub Kaptacz kl. III b

Nadia Rozpondek kl. III b

mgr Renata Skalska

Michał Galas kl III c

mgr Jolanta Miszta
Laureat V stopnia

Bartosz Bielawski kl. VI c 

Marcel Haluk kl. VI b 

Maciej Włosiński kl. V b

Piotr Rogacki kl. V d 

Dominik Chachulski kl. IV b

Wiktor Gomulec kl. IV b

Jakub Janoszka  kl. IV a 

Gabriel Wdowiśki kl. III c 

 mgr Joanna Dyja 

mgr Bożena Bugaj

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

mgr Aldona Mordalska

mgr Aldona Mordalska  

mgr Iwona Koba     

mgr Jolanta Miszta

Olimpiada Wiedzy Archimedes – Historia Laureaci

Bartosz Bielawski kl. VI c

Matylda Będkowska – Kuśmierek kl. VI c

Lena Sierpińska kl. VI b

Szymon Pompa kl. V c

Agata Riwerska kl. VII e

mgr Elżbieta Zając

Ogólnopolski Konkurs 

"Orzeł Informatyczny"

wyróżnienie

Michał Galas kl. III c

Igor Kowalski kl. III c

mgr Małgorzata Dyja
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” wyróżnienie

Olga Bronik III b

Franciszek Churas III b

Irmina Gajewska III b

Nadia Rozpondek III b

mgr Renata Skalska

Maria Kasprzak III c

mgr Jolanta Miszta

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

 Nudna metematyka

półfinalista

półfinalista

finalista

finalista

Dominik Kowalski kl. Vb

Jan Miklas kl. Vd

Patryk Sroka kl. Va

Bartosz Bielawski kl. VIc

mgr Aldona Mordalska

mgr Bożena Bugaj

mgr Bożena Bugaj

mgr Joanna Dyja

Biegi przełajowe z okazji 11 Listopada 

 

I miejsce w kl. V

II miejsce w kl. V

III miejsce w kl. V

II miejsce w kl. VI

I miejsce w kl. VII

III miejsce w kl. VII

 

Konrad Waluda, 

Dominik Kowalski, 

Jagoda Jurczyk, 

Zuzanna Błaszczyk, 

Mateusz Lipowski, 

Bartosz Nowak

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

III Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Matematyczny 

"Origami i matematyka" 

I miejsce

wyróżnienie

Marcel Haluk

Maria Bielawska

mgr Agata Hagno

II Paraolimpiada 

Fotograficzno - Plastyczna  

wyróżnienie 

II miejsce

Aleksandra Rakowska

Natalia Kawecka kl. Va

mgr Agata Będkowska

 

Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Barwy Jesieni na Jurze"

  

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Zuzanna Ujejska kl. VII d

Oliwier Gawęda kl. V

Wiktoria Binkowska kl. V

mgr Agata Będkowska

Wojewódzki Konkurs 

„Wielka Liga Czytelników”

II miejsce zespołowo  

Lena Czerniak  III b

Wiktoria Kot  III b

mgr Renata Skalska

Bartosz Sołtysik III c

mgr Jolanta Miszta

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Krajobraz z flagą w tle" 

II miejsce

III miejsce

Dominika Żukiewicz VII d

Maja Puszczewicz kl. VII d

mgr Agata Będkowska

 

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny 

"Herb Mickiewiczowski"

II miejsce

Lena Czerniak kl. III b

mgr Renata Skalska

Biegi przełajowe z okazji 11 Listopada 

 

I miejsce w kl. V

II miejsce w kl. V

III miejsce w kl. V

II miejsce w kl. VI

I miejsce w kl. VII

III miejsce w kl. VII

 

Konrad Waluda, 

Dominik Kowalski, 

Jagoda Jurczyk, 

Zuzanna Błaszczyk, 

Mateusz Lipowski, 

Bartosz Nowak

mgr Justyna Halabowska

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Sebastian Syrek

Powiatowy Konkurs Literacki o tytuł "Króla/królowej baśni"

  Lena Żmuda kl. IV c mgr Małgorzata Noszczyk

XI Rejonowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych

Laureaci Maja Bulska VI b 

Krzysztof Jąderko VI b

mgr Jolanta Pucek

XI Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki

III miejsce

wyróżnienie kl. VI 

I miejsce

wyróżnienie kl. IV 

Maja Bulska VI b 

Krzysztof Jąderko VI b

Magdalena Zmarzlik IV d

Emilia Knapik IV d

mgr Jolanta Pucek

wyróżnienie kl. IV

Igor Kurzak IV e

mgr Dorota Rogacka

Powiatowy Konkurs Sprawnościowy

pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa

I miejsce zespołowo

Oliwier Cichecki kl. III b

Diana Dąbrowska kl. III b

Wiktoria Kot kl. III b

Konrad Żak kl. III b

mgr Renata Skalska

Kacper Knysak kl. III d

Paula Szkop kl. III d

mgr Elżbieta Sikora

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "You can sing"

I miejsce Maja Puszczewicz kl. VII d

mgr Marta Szewczyk

mgr Justyna Paliga

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny

I miejsce

II miejsce

Bartosz Sołtysik III c

Michał Galas III c

mgr Jolanta Miszta
"Orzeł Biały - Nasza Duma" konkurs organizowany przez Senat Rzeczpospolitej Polskiej I miejsce Kinga Majkrzyk V c mgr Marzanna Rotter
Powiatowego Konkursu Plastycznego "Polskie Symbole Narodowe"

II miejsce

Kinga Majkrzyk V c mgr Marzanna Rotter

III miejsce

Maja Ziętkiewicz VII d mgr Agata Będkowska

wyróżnienie

Aleksandra Maliszewska VII d
Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej w kategorii zespoły I miejsce Maja Puszczewicz kl. VII d

mgr Justyna Zwolińska

Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej w kategorii soliści III miejsce

         

    

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce laureat, finalista wyróżnienie Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs z grafiki komputerowej "Bohater wiersza Jana Brzechwy" 

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Aleksandra Jawniak kl. I a

Magdalena Rak kl. I a

Lena Pietroń kl. I d

mgr Małgorzata Dyja 

Mini siatkówka dziewcząt kl. IV  I miejsce

II miejsce

Ola Gałązka, Aleksandra Rusek

Kinga Wychowaniec, Kinga Sekret

mgr Katarzyna Ładowska

mgr Remigiusz Surma 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy 

“Młody Myszkowianinie, czy  znasz swoje miasto?”

I miejsce 

II miejsce 

Lena Sierpińska kl.VI b

Bartosz Bielawski kl.VI c

mgr Elżbieta Zając 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Dyktando o pióro Henryka Sienkiewicza”

II miejsce 

Bartosz Sołtysik III c

mgr Jolanta Miszta

Międzyszkolny Turniej Matematyczny dla klas IV "Potrafię myśleć logicznie"

II miejsce 

Emilia Knapik IV d

mgr Joanna Dyja