Tytuł konkursu

  Zajęte miejsce laureat,    

   finalista, wyróżnienie

 Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Bartosz Sołtysik IVa

mgr Małgorzata Faryśmgr 

        Emilia Knapik V d

        Marcel Lemański V d

        Bartosz Bielawski VII c

mgr  Joanna Dyja

        Igor Kowalski VIII b 

mgr Barbara Łukoszek

 

Tytuł konkursu

  Zajęte miejsce laureat,    

   finalista, wyróżnienie

 Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus

laureat I stopnia z wyróżnieniem

Anna Kuźniak III b

mgr Renata Rajczyk

Piotr Rogacki VI d

Patryk Sroka VI a

mgr Bożena Bugaj
laureat I stopnia

Nadia Machura III b

mgr Renata Rajczyk

Michał Galas IV a

Bartosz Sołtysik IV a

mgr Małgorzata Faryś

Mikołaj Janas VI b

mgr Aldona Mordalska
laureat II stopnia

Igor Kowalski IV a

Emilia Knapik V d

Dawid Dworak V e

mgr Małgorzata Faryśmgr 

mgr  Joanna Dyja

mgr Barbara Łukoszek

laureat III stopnia

Aleksander Kuc  III b 

Jan Miklas VI d

Igor Kowalski VIII b

Mateusz Cupiał VIII e

mgr Renata Rajczyk

mgr Bożena Bugaj

mgr Barbara Łukoszek

mgr Mieczysław Zygmunt

Wiktor Chrzanowski V c

Dominik Kowalski VI b

mgr Aldona Mordalska

Mateusz Strzelczyk IV b

Aleksandra Jabłońska III B gim. 

mgr Małgorzata Faryś

Laureat IV stopnia

Klara Straszak IV d   

mgr Iwona Koba

Franciszek Churas IV c

Marcel Lemański V d   

mgr Joanna Dyja

Ziemowit Mitka IV e 

Oliwier Wojtasiewicz IV e 

Igor Hamerla V c

Mateusz Frączek VI b

Maja Sołtysik VI b

mgr Aldona Mordalska
Laureat V stopnia

Michał Grabowski III a

Natalia Żyła  IV a

Hubert Kondraciuk VI d

mgr Joanna Płachta

mgr Małgorzata Faryś

mgr Bożena Bugaj

Alan Kyrcz V e 

Stolarski Szymon VIII b

mgr Barbara Łukoszek 

Maciej Radosz IV e

Oliwia Zamora IV e 

Franciszek Starczewski Vc 

Alicja Jawniak VI b

Maciej Włosiński VI b

mgr Aldona Mordalska
XXVII Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich w Olecku;
w kategorii trzecich klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych pt.: "Sienkiewiczowskie pary" -plansze obrazkowe do gry Domino"

I miejsce

Judyta Kukla z kl. IIIc

mgr Agata Będkowska

 

Tytuł konkursu

  Zajęte miejsce laureat,    

   finalista, wyróżnienie

 Imię i nazwisko ucznia Opiekun

"VI dyktando Niepodległościowe -         Po Polsku o Historii" pod patronatem Marszałka Wojewódzkiego oraz Śląskiego Kuratora Oświaty

finalistka

Maja Sołtysik 

mgr Grażyna Woś

Konkurs przedmiotowy z matematyki finalista Igor Kowalski mgr Barbara Łukoszek 

XXVII Wojewódzki Konkurs Matematyczny 

Nudna Matematyka

finalista Bartosz Bielawski VII c mgr Joanna Dyja
Wojewódzki Konkurs o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza

I miejsce - kategoria-prezentacja multimedialna

Karina Czarnecka  mgr Ewa Lenartowicz

 II miejsce - kategoria – praca literacka

Aleksandra Jabłońska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny na wynalazek Uczniowska wyobraźnia nie zna granic w ramach Kampanii pod hasłem "Wiem..., więc jestem bezpieczny", organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach I miejsce

I miejsce

Piotr Paliga kl. Vd

Emilia Sonsala z kl. IIIb gim

mgr Agata Będkowska

Wojewódzki Konkurs na Najciekawszą pracę: "I love Family" organizowany przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach wyróżnienie Anna Ośmiałowska kl.IIIc gim.

Lena Sierpińska z k.VII b

mgr Agata Będkowska

 

Tytuł konkursu

  Zajęte miejsce laureat,    

   finalista, wyróżnienie

 Imię i nazwisko ucznia Opiekun

"Myślimy patriotycznie, piszemy ortograficznie"

I miejsce

Emilia Knapikk

mgr Grażyna Woś

II miejsce

Maja Sołtysik

Powiatowy Konkurs Literacki "Wszędzie dobrze, ale w Polsce najpiękniej"

I miejsce

Maja Sołtysik

mgr Grażyna Woś

II miejsce

Alicja Jawniak

wyróżnienie

Emilia Knapikk

Jurajski Konkurs Ortograficzny

laureatka

Emilia Knapikk

mgr Grażyna Woś

IX Powiatowy Konkurs Literacki 

„Nie zadowalajcie się miernotą”

wyróżnienie

Kacper Neszczyński kl.IVb

 mgr Lidia Górniak

Powiatowy konkurs muzyczny 

„Nasz talent

I miejsce

Zofia Wójcik II d

mgr Danuta Kocot

Powiatowy konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę i kartę wielkanocną”

II miejsce

Maja Matuszewska II d

mgr Danuta Kocot

Jurajski Konkurs z fizyki

laureat Igor Kowalski VIII b

mgr Lidia Bigajczyk-Jędrycha

Powiatowy Konkurs Literacki 

„Moja Ojczyzna”

I miejsce

II miejsce

Sara Jałowiec

Anastazja Pawlak

mgr Ewa Lenartowicz

XVI Regionalny Konkurs z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

laureatka

laureatka

Anna Ośmiałowska

Zuzanna Tuora

mgr Dorota Szewczyk

mgr Ewa Lenartowicz

Powiatowy Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa pt. "Na najpiękniejszą ozdobę i kartę wielkanocną"

III miejsce

Wiktor Chrzanowski z kl.Vc mgr Agata Będkowska
Wyróżnienie Maja Męcik kl.Vd

Jurajski Konkurs z matematyki

laureat Igor Kowalski VIII b

mgr Barbara Łukoszek