Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 wyróżnienia

Emilka Knapik 6d

Bartosz Bielawski kl. 8c

mgr Joanna Dyja

Gala Maciej III c

Pawęzka Karol III c

mgr Joanna Zenderowska
Grabowski Michał IV a mgr Mieczysław Zygmunt

Strzelczyk Mateusz V b

Więckowska Gabriela  V a

mgr Małgorzata Faryś
wyróżnienia Jawniak Aleksandra III a mgr Aleksandra Bulska
wynik bardzo dobry Lorenc Sandra klasa III a

 

     

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Gabriel Marek III a

Michał Karolczyk III d

mgr Aleksandra Bulska

mgr Danuta Kocot

Laureat I stopnia

Bruno Krakowiak III d 

Dominik Chlebowski III d 

mgr Danuta Kocot
Laureat II stopnia Sandra Lorenc III a  mgr Aleksandra Bulska

Igor Kowalski V a 

Michał Galas V a 

Bartosz Sołtysik V a 

Mateusz Strzelczyk V b 

mgr Małgorzata Faryś
Bartosz Bielawski VIII c  mgr Joanna Dyja

Laureat III stopnia

Oliwier Kondraciuk III a  mgr Aleksandra Bulska 

Oskar Lemański III d 

Weronika Merta III d 

mgr Danuta Kocot 
Filip Lekson IV b  mgr Małgorzata Faryś 

Robert Kozik VI b 

Alan Zalewski VI b 

mgr Barbara Łukoszek 
Emilia Knapik VI d  mgr Joanna Dyja
Laureat IV stopnia Mateusz Włosiński III a  mgr Aleksandra Bulska 

Patryk Zwoliński III c 

Wiktor Barsul III c 

mgr Joanna Zenderowska 

Lena Nowakowska III d 

Jakub Nowak III d 

 mgr Danuta Kocot 
Marcel Lemański VI d   mgr Joanna Dyja 
Jan Miklas VII d  mgr Joanna Jurczyk
Laureat V stopnia Maciej Gala III c  mgr Joanna Zenderowska 
Anna Kuźnik IV b  mgr Małgorzata Faryś 
Dominik Chachulski VI b  mgr Barbara Łukoszek 

Wiktor Chrzanowski VI c 

Franciszek Starczewski VI c 

mgr Aldona Mordalska 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny  Eko-Planeta wyróżnienia Damek Julia 8b

Błaszczyk Zuzanna 8b

mgr Renata  Bereza 
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 

dyplom laureata

Emilka Knapik 6d mgr Joanna Dyja
XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Jesienne duszki, leśne skrzaty"
( Kraków)
Laureat
(I miejsce)
Maja Toruńska mgr Agata Będkowska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Mój wymarzony lizak"
(Jasło )
wyróżnienia Maria Kasprzak, Maria Białko, Paulina Struska, Karina Borówka, Wiktoria Bebel, Miłosz Adamowski, Piotr Paliga, Kinga Wychowaniec, Maria Budkowska, Agata Rębisz, Natalia Kawecka, Klara Straszak, Emilia Knapik, Nadia Pokoleńczuk, Maja Sołtysik, Amelia Kilanowska, Oliwia Maślankiewicz, Marcel Lemański. mgr Agata Będkowska

 

        

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy      z Chemii   Laureat Bartosz Bielawski kl. 8c mgr Mariola Ściślicka 
 Międzywojewódzki Turniej "Młody chemik"  Laureat Bartosz Bielawski kl. 8c mgr Mariola Ściślicka 
Finalistka Maja Stelmach kl. 8c
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy       z Fizyki Laureat Bartosz Bielawski kl. 8c mgr Lidia Bigajczyk - Jędrecka
 Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Akademii Futbolu I miejsce

Maciej Pawlak

Ziemowit Mitka

Lichterowicz Patryk

Kluska Aleksander

mgr Marek Szycowski
VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” Laureatka Emilia Knapik kl. 6d mgr Ewa Lenartowicz
V Wojewódzki Konkurs „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie” Finalistka Karina Czarnecka kl. 8c mgr Ewa Lenartowicz

mgr Zbigniew Poloczek

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
 Regionalny Konkurs Ortograficzny  Laureatka

Maja Bulska kl. 8b

mgr Małgorzata Maszczyk 
Regionalny konkurs dla klas I–III„Twórczość Adama Mickiewicza” I miejsce Lena Hodak kl. 3a mgr Aleksandra Bulska
Regionalny konkurs dla klas I – III pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa "Ja wiem, ja czytam w świecie baśni Andersena” II miejsce Lena Hodak kl. 3a mgr Aleksandra Bulska
Biegi przełajowe z okazji Święta Niepodległości II miejsce

Jakub Nowak III d

Lena Kotarska III d

mgr Danuta Kocot
III miejsce Jakub Adamowski III d
XII Miedzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego Laureat Maja Bulska 8b 

Krzysztof Jąderko 8b

mgr J. Pucek
Matylda Będkowska -Kuśmierek 8c 

Bartosz Bielawski 8c

mgr D. Rogacka
Turniej piłkarski "Z podwórka na stadion 2019" II miejsce

Pawlak Maciej

Kluska Aleksander

Lichterowicz Patryk

Maciąg Bartek

Knysak Kacper

Siuda Natan

Sołtysik Bartek

 
mgr Marek Szycowski
VI Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny
"Barwy jesieni na Jurze"
( Poraj)
Laureat Wiktor Chrzanowski
Roksana Wieszczyk
mgr Agata Będkowska

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Międzyszkolny Konkurs Literacki „W magicznym świecie Jana Brzechwy. Pacynka – postać z wiersza Jana Brzechwy”  Wyróżnienie Lena Hodak kl. 3a mgr Aleksandra Bulska
Konkurs plastyczny „Małe wielkie marzenia” za stworzenie jednego z najpiękniejszych listów do św. Mikołaja Dyplom i nagroda rzeczowa Lena Hodak kl. 3a mgr Aleksandra Bulska
 Konkurs wiedzowo – ortograficzny „Myślimy Patriotycznie – Piszemy Ortograficznie”. 100-lecie Powstań Śląskich. I miejsce Emilia Knapik mgr Ewa Lenartowicz