Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2007”

wyróżnienie II stopnia

Meresiński R, Żywiołek E Dyja Joanna

                  

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

„Spacer po Europie”

Laureat

Ewa Greszta II c

Joanna Chyla - Miemczok

„Alfik matematyczny”

  I miejsce w szkole

Adam Maszczyk III d

Jakub Raczek III d

Małgorzata Dyja

Aleksandra Kosakowska

„Alfik matematyczny”

I miejsce w szkole

III miejsce w szkole

Daniel Myga III b

Klaudia Zamora III b

Elżbieta Sikora
Konkurs czytelniczy „Mój przyjaciel mieszka w lekturze”   Klaudia Bulska Elżbieta Sikora
Ogólnopolski Konkurs na Baśń wyróżnienie

Jędryszczak K.

Różewicz D.

Kwiatkowska Bożena

Konkurs matematyczny „KANGUR”

laureat

Pompa K.

Sikora Elżbieta

Konkurs matematyczny Oxford

II miejsce

wyróżnienie

Podlejski A.

Zimońska Z.

Bulska Aleksandra

Konkurs „Czas Mamuta”

wyróżnienie

Maik K. Początek D.

Kubalska Beata

Wachowicz Magdalena

Konkurs „Eko – Planeta”

laureat

wyróżnienie

Hagno K, Maślankiewicz M.

Dębińska K. Sikora M.

Kubalska Beata

Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”   Grabowska M. Zając Elżbieta

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

wyróżnienie

Kasznia N. Grabowska M.

Kopeć K. Dębińska K.

Zając Elżbieta

Konkurs literacki „Jak ważna i droga jest taty osoba” wyróżnienie Marcelina Szczepańczyk Grażyna Popczyk

                  

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

„Nudna matematyka”

Półfinalista

Michał Kondela IV d

Bożena Woźniak – Bugaj

Konkurs plastyczny

„Unia Europejska 2026”

I miejsce

III miejsce

 

Kamila Kwiatkowska II c

Ewa Greszta II c

Joanna Chyla – Miemczok

„Nudna matematyka”

Finalista

Miłosz Grabowski V a

Agata Hagno

 

 

              

 

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

Patrycja Myga V c

Natan Kowalski IV c

Miłosz Grabowski V a

Agnieszka Zimna

Jolanta Pucek

Powiatowe Biegi Przełajowe

Żarki

 

I miejsce

 

Typer K, Dratwa A, Krajewska W, Polańska L, Kalarus A, Cader M.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

I miejsce

Karnicki A, Kudzia K,

Bubel F, Błaut M, Kowalski N,

Greń M

Mistrzostwa Miasta Myszkowa – biegi przełajowe dziewcząt

I miejsce kl. IV

I miejsce kl. V

II miejsce kl. V

IV miejsce kl. VI

Typer K.

Krajewska W.

Polańska L.

Kudzia D.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

 

Mistrzostwa Miasta Myszkowa – biegi przełajowe chłopców

II miejsce kl. IV

I miejsce kl. V

III miejsce kl. V

III miejsce kl. VI

Wieczorek K.

Karnicki A.

Kudzia K.

Błaut M.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

 

Biegi przełajowe w Porębie

II miejsce dz.

Typer K, Dratwa A, Krajewska W, Polańska L, Kalarus A, Cader M.

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

IV miejsce chł.

Karnicki A, Kudzia K, Bubel F, Błaut M,Kowalski N,Greń M

Konkurs recytatorski

I miejsce

II miejsce

Galas K.

Helman I.

Grażyna Woś

Aleksandra Bulska

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce

Ciszewski F, Borówka M, Filipowicz P, Przybyłek M,

Kończyk B, Mazur D

Woś Jacek

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

II miejsce drużynowo

II miejsce Hamala B.

III miejsce Karnicki A.

nauczyciele wychowania fizycznego

Rejonowy Konkurs recytatorski

wyróżnienie

Różewicz D.

Kwiatkowska Bożena

Jurajski Konkurs matematyczny

laureat

II etap

Okularczyk P.

Jędryszczak K. Szczygieł E.

Woźniak – Bugaj Bożena

Konkurs recytatorski

wyróżnienie

Ślifirska W.

Słota Anna

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej z okazji Dni Myszkowa

III miejsce dz.

I miejsce dz.

II miejsce chł.

I miejsce chł.

III miejsce

III miejsce single

Motyka, Kalina, Grządziel, Skwara

Gołuchowska, Rajca

Przybyłek, Oleksiak, Kołacz

Ciszewski, Borówka

Kudzia, Kończyk, Karnicki

Wieczorek K.

Ładowska Katarzyna

Hadrych Bartosz

Halabowska Justyna

 

 

          

 

Tytuł konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Twórczość Jana Brzechwy

pt. ”Zakładka do książki” – plastyczny

 

III miejsce

Ewa Greszta II c

Joanna Chyla – Miemczok

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

III miejsce

Bartosz Labocha II a

Aleksandra Bulska

Konkurs recytatorski utworów A. Mickiewicza

wyróżnienie

Karina Pompa III b

Elżbieta Sikora

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Bartosz Kaźmierczak III b

Estera Sierpińska III b

Aleksandra Kaczor

Elżbieta Sikora

Renata Rajczyk

I edycja zawodów pływackich

II miejsce

III miejsce

Łukasz Skwara I d

Patrycja Tkacz II d

Katarzyna Janikowska

Danuta Kocot

Halowa piłka nożna

III miejsce

Wróbel A, Krysik K,

Smaga J, Kozioła M, Bujakowski K, Karnicki A.

Bartosz Hadrych

Jacek Woś

 

Mini piłka siatkowa – chłopcy

I miejsce

Ciszewski F, Borówka M, Mazur D, Filipowicz P, Przybyłek M,

 Kończyk B

Jacek Woś

Mini piłka siatkowa dziewcząt

II miejsce

Rajca J, Gołuchowska M, Kalina A, Cader M, Sojka K

Jacek Woś

Międzyszkolna halowa piłka nożna chłopców

III miejsce

Wróbel A, Krysik K, Smaga J, Kozioł M, Bujakowski K,

Karnicki A

Bartosz Hadrych

Miejski turniej szóstek siatkarskich dziewcząt

I miejsce

Gołuchowska K, Rajca J, Sojka K, Cader M, Bober M, Skwara R, Kwiecińska Z, Kulak A, Grządziel K, Motyka K

Jacek Woś

Katarzyna Ładowska

Międzyszkolne zawody pływackie

 I edycja

II miejsce

styl dowolny:II m.R.Michalczyk, III m.N. Kowalski

styl grzbietowy:

I m. N. Kowalski II m. R.Michalski

styl dowolny dz.:

II m. R. Skwara

styl klasyczny dz. :

I m. R. Skwara, III m. P. Brzezińska

styl klasyczny chł.:

I m. A. Karnicki

Katarzyna Ładowska

Bartosz Hadrych

 

„Czy znasz lekturę Kubuś Puchatek”

III miejsce

IV miejsce

Najgebauer N.

Rudnicki K.

Aleksandra Bulska

Joanna Chyla - Miemczok

Zakładka do książki

III miejsce

Greszta E

Joanna Chyla - Miemczok

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „O pióro Henryka Sienkiewicza”

II miejsce

Rudnicki K.

Joanna Chyla – Miemczok

Zawody pływackie

I miejsce

Kowalski N. Skwara R. Brzezińska P.

Ładowska K nauczyciele wych – fiz.

Halowa Liga mini piłki nożnej chłopców kl. VI

IV miejsce

 

Hadrych B.

Konkurs literacki z okazji

Dni Patrona

 

wyróżnienie

Gołuchowska M.

Kwiatkowska Bożena

Konkurs muzyczny „Hej, od Krakowa jadą”

II miejsce

Kulak P

Miszta Jolanta

Konkurs pięknego czytania

I miejsce

Hamiga J.

Miszta Jolanta

Konkurs o ruchu drogowym

III miejsce

Jurczyk B.

Kosakowska Aleksandra

Konkurs plastyczny „Postać dzielnego rycerza”

I miejsce

Kurek E

Słota Anna

Konkurs literacki „Z którym z bohaterów lektur chciałabyś się zaprzyjaźnić”

I miejsce

II miejsce

Bulska K.

Sierpińska E.

Sikora Elżbieta