Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Oxford Plus

język angielski

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Miłosz Grabowski

Jolanta Pucek

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Patrycja Myga Agnieszka Zimna

Laureat II stopnia

Michał Gruszka Agnieszka Zimna

Laureat II stopnia

Martyna Łapajska, Marcin Borówka, Filip Ciszewski, Karolina Kowalska

Jolanta Pucek

Laureat III stopnia

Daria Churas, Szymon Pierwocha Marta Sikora

Laureat III stopnia

Kinga Kot, Martyna Morel,

Monika Puczydłowska

Agnieszka Zimna

Laureat IV stopnia

Natan Kowalski

Jolanta Pucek

Laureat V stopnia

Mateusz Sosnowski Agnieszka Zimna

Laureat V stopnia

Sandra Borkowska

Marta Sikora

Test Matematyka Plus

VIII edycja - Oxford

Laureat II stopnia

Patrycja Ćwiek

Joanna Dyja

Laureat V stopnia

Natan Kowalski

Martyna Łapajska

Laureat IV stopnia

Radosław Mazur

Iwona Koba

Laureat V stopnia

Kacper Skwara

Małgorzata Paluch

Laureat V stopnia

Karina Pompa

Bożena Woźniak - Bugaj

Laureat V stopnia

Marcin Borówka

Aldona Mordalska

Ogólnopolski Konkurs literacko - plastyczny Wyróżnienie

Patrycja Pasek

Sonia Ciupińska

Grażyna Woś
Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży „Książka, którą chciałbym przeczytać”

Laureat 

Adrian Mądrzyk Grażyna Woś

Laureat 

Karol Szczygieł
Wyróżnienie

P. Pasek, K. Jaskuła, M. Grabowski, M. Borówka, F. Ciszewski,

K. Kowalska

Konkurs Historyczny „KRĄG”

I miejsce w województwie

Zuzanna Kowalska Urszula Fiutek

I miejsce w szkole praca indywid.

Karolina Wojdyła Elżbieta Zając

I miejsce w szkole-test

Natalia Kasznia Urszula Fiutek

Konkurs kartek świątecznych

Wyróżnienie

Karolina Kowalska

Jerzy Ucieklak

Kangur – konkurs matematyczny

Wyróżnienie

Karina Pompa

Bożena Woźniak - Bugaj

Wyróżnienie

Dominik Różewicz

Aldona Mordalska

bardzo - dobry

Kamil Uchnast

Renata Skalska

„Bieg Pięciu Stawów”

I miejsce

Adam Karnicki

nauczyciele wych. – fiz.

I miejsce

Karolina Typer

V miejsce

Weronika Cyrnal

Ogólnopolski Konkurs

Plastyczno - Literacki

Wyróżnienie W. Cyba, K. Wojdyła, P. Ćwiek Małgorzata Maszczyk

Ogólnopolski konkurs pod hasłem ”Listy Sienkiewicza z podróży po Warmii i Mazurach”

Wyróżnienie Adrian Mądrzyk

Grażyna Woś

Jolanta Zamora

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs biblijny

II miejsce

Estera Sierpińska

Dorota Banik

„Nudna matematyka”

Półfinaliści

Karina Pompa, Adam Bańka Bożena Woźniak - Bugaj
Konkurs Interdyscyplinarny Finalistka Natalia Kasznia

Joanna Dyja,

Małgorzata Noszczyk

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Biegi przełajowe (Zawiercie)

II miejsce dz.

K. Typer, W. Krajewska, K. Kiełbik, A. Jagoda, W. Flak, K. Bramora

Katarzyna Ładowska, Jacek Woś

III miejsce chł.

A. Karnicki, M. Mrożek, K. Krysik, P. Błaut, P. Rzepka, J. Smaga

Biegi przełajowe (Mirów) I miejsce

K. Typer, A. Karnicki

Katarzyna Ładowska, Jacek Woś
II miejsce

W. Krajewska

IV edycja Indywidualnych Mistrzostw Miasta Myszkowa

w Biegach Przełajowych

I miejsce

K. Typer, A. Karnicki,

W. Krajewska

Katarzyna Ładowska

Jacek Woś

Justyna Halabowska

II miejsce

K. Wieczorek

III miejsce

P. Grabowska

IV edycja rozgrywek halowej piłki nożnej org. z okazji Święta Niepodległości

I  miejsce drużynowo

A. Wróbel, B. Jurczyk, K. Kudzia, A. Karnicki, K. Krysik, M. Greń

K. Bujakowski, K. Wieczorek,

Jacek Woś

Bartosz Hadrych

IV edycja rozgrywek mini piłki siatkowej dz. i chł. w ramach obchodów Święta Niepodległości

II miejsce drużynowo

J. Rajca, K. Gołuchowska,

 K. Idzikowska, M. Puczydłowska

Katarzyna Ładowska

Jacek Woś

 

III miejsce drużynowo

A. Jagoda, P. Zasuń, E. Brzezicka, K. Kozera

I miejsce

drużynowo

F. Ciszewski, M. Borówka,

 D. Mazur

Konkurs interdyscyplinarny Finaliści

Natalia Kasznia

Małgorzata Noszczyk, Joanna Dyja

Radosław Mazur Iwona Koba, Małgorzata Noszczyk
Ewa Kamińska

Iwona Koba, Elżbieta Gocyła, Grażyna Wróblewska - Ludwig

Miłosz Grabowski Grażyna Woś, Aldona Mordalska, Grażyna Wróblewska - Ludwig

Marcin Borówka

Powiatowy Konkurs „Cztery pory roku”

III miejsce

Karolina Kowalska

Grażyna Woś

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

udział w II etapie rejonowym

Dominik Różewicz

Michał Gruszka

Elżbieta Zająć

Urszula Fiutek

Konkurs polonistyczny

„W Ojczyźnie – Polszczyźnie”

I miejsce

Natalia Kasznia

Małgorzata Noszczyk

Jurajski Turniej Matematyczny

Laureat

Marcin Borówka

Aldona Mordalska

Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce drużynowo

J. Rajca, K. Gołuchowska, P. Zasuń, K. Kozera, R. Pucek, K. Idzikowska, K. Kiełbik, P. Lech, M. Morel

Jacek Woś

Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej  chłopców

I miejsce drużynowo

F. Ciszewski, M. Borówka,

A. Karnicki, K. Kudzia, P. Błaut,

A. Wróbel, Ł. Konieczko, P. Mercik, B. Kończyk

Jacek Woś

I Runda Ogólnopolskiego Turnieju Coca – Cola Mini Piłka Nożna

II miejsce

A. Wróbel, K .Bujakowski,

K. Krysik, K. Kudzia, A. Karnicki, K. Wieczorek, F. Ciszewski,

G. Kuziorowicz, K. Pala

Bartosz Hadrych

I Jurajski Konkurs Historyczny

I miejsce

Kamil Poloczek

Elżbieta Zając

III miejsce

Korneliusz Pawlik

XX Regionalny Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum

wyróżnienie

Kamil Garski

Małgorzata Maszczyk

II etap Powiatowego konkursu Polonistycznego

 „W Ojczyźnie – Polszczyźnie”

laureat

Marcin Zemła

Małgorzata Maszczyk

II Mikołajkowy Przegląd Zespołów Artystycznych

II miejsce

Zespół „Kolorowo na ludowo”

Jolanta Miszta

I Powiatowy Konkurs „W Ojczyźnie Polszczyźnie”

laureat

Miłosz Grabowski

Grażyna Woś

 

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

 „Życiorys Jana Brzechwy”

I miejsce

Michalina Kasprzyk

Danuta Kocot

„Bajka – Piszemy bajki jak

A. Mickiewicz

I miejsce

Inga Helman

Aleksandra Bulska

„Czy znasz dzieci z Bullerbyn?“

wyróżnienie

Michalina Rolka

Małgorzata Paluch

„Myślę patriotycznie – piszę ortograficznie”

II miejsce

Natalia Kasznia

Małgorzata Noszczyk

Konkurs recytatorski

wyróżnienie

Kinga Kondas

Małgorzata Noszczyk

Zawody pływackie

III miejsce

drużynowo

Katarzyna Ładowska

Zawody pływackie

I miejsce

Kinga Kołodziejczyk, Anastazja Urywkow, Kamil Garski, Adam Karnicki

Katarzyna Ładowska

II miejsce

Kinga Kołodziejczyk, Filip Ciszewski, Adam Karnicki

III miejsce

Łukasz Skwara, Zuzanna Pawelska, Kinga Jaskuła

Zawody piłki nożnej

I miejsce

K. Kudzia, A. Karnicki K. Krysik, K. PalaK. Bujakowski, J. Smaga,

M. Greń K. Wieczorek,

Bartosz Hadrych

Konkurs recytatorski poezji

A. Mickiewicza

I miejsce

Dominik Różewicz

Bożena Kwiatkowska

Konkurs ortograficzny „Myślimy patriotycznie – piszemy ortograficznie”

I miejsce

Miłosz Grabowski

Grażyna Woś

Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna

I miejsce

Ewa Greszta

Małgorzata Dyja

Zawody pływackie

II miejsce

drużynowo

Katarzyna Ładowska

Zawody pływackie

I miejsce

K. Kołodziejczyk, K. Garski,

 A. Karnicki,

Katarzyna Ładowska

II miejsce

J. Kołodziejczyk, A. Urywkow,

K. Jaskuła, N. Kowalski

III miejsce

K. Kołodziejczyk, Ł. Skwara,

Z. Pawelska, M. Przybyłek

 

I Runda Ogólnopolskiego Turnieju Coca – Cola Mini Piłka Nożna

II miejsce

A. Wróbel, K .Bujakowski,

K. Krysik, K. Kudzia, A. Karnicki, K. Wieczorek, F. Ciszewski,

G. Kuziorowicz, K. Pala

Bartosz Hadrych

Halowa Liga Piłki Nożnej

I miejsce

D. Mazur, P. Rzepka, A. Wróbel,

K. Bujakowski, K. Krysik, K. Pala

A. Karnicki, K. Wieczorek, F. Ciszewski, G. Kuziorowicz

Bartosz Hadrych

II Archidiecezjalny Festiwal Twórczości Maryjnej – konkurs literacki

II miejsce

Estera Sierpińska

Dorota Banik

„Las rośnie wolno, płonie szybko”

I miejsce

Estera Sierpińska

Magdalena Wachowicz

Turniej piłki siatkowej

I miejsce

J. Rajca, K. Gołuchowska, P. Zasuń, K. Idzikowska, K. Kiełbik, E. Krupa, A. Jagoda, P. Lech

nauczyciele wych. – fiz.

Konkurs matematyczny

„Z matematyką na Ty”

II miejsce

Kamila Kwiatkowska

Małgorzata Dyja