Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun
Udział w akcji „Książka wzbogaca czas na czytanie” pozyskanie książek do biblioteki na kwotę 1591,66 Uczniowie SP 5 Grażyna Popczyk
Konkurs mitologiczny „KLIO” laureat

Michał Gruszka (test)

Urszula Fiutek
laureat

Karolina Wojdyła (praca plastyczna)

Elżbieta Zając
Konkurs matematyczny „Oxford” laureat II stopnia

Karina Pompa, Klaudia Bulska, Paulina Grabowska

Bożena Woźniak - Bugaj
laureat III stopnia

Eliza Kwiatkowska, Kamil Garski

laureat IV stopnia

Magdalena Budek, Monika Ćwieląg

Konkurs matematyczny Test Matematyka Plus „Oxford” 

X Edycja

laureat IV stopnia

Kamil Uchnast

Renata Skalska
laureat V stopnia

Igor Cichecki

Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” finalista

Hubert Cupiał

Dorota Banik
wyróżnienie - konkurs multimedialny

Jakub Janikowski

I miejsce - konkurs plastyczny

Mikołaj Kajdas

II miejsce - konkurs literacki

Adrian Malinowski

III miejsce - konkurs literacki

Natalia Uzar

wyróżnienie - konkurs literacki

Sylwia Sikora

Konkurs Historyczny „Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego” laureat

Kamil Poloczek

Elżbieta Zając
Oxford – test matematyka laureat I stopnia z wyróżnieniem

Karolina Chrzan

Iwona Koba
laureat I stopnia

Kacper Skwara

laureat II stopnia

Agata Borówka

Iwona Ciuk

Gabriel Grabowski

Jolanta Miszta

Natan Kowalski, Maciej Greń

Joanna Dyja
laureat IV stopnia

Mateusz Bednarski

Bożena Hamerla

Bartosz Strzelczyk

Iwona Koba
laureat V stopnia

Daniel Skowron

Bożena Hamerla

Michał Jeziorek, Michał Górnik

Iwona Koba

Kangur Matematyczny

wyróżnienie

Karina Pompa

Bożena Woźniak - Bugaj

XII Ogólnopolski Konkurs na Baśń

wyróżnienie

Natalia Uzar

Małgorzata Maszczyk

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury

wyróżnienie

Jacek Masłoń

Małgorzata Maszczyk

Konkurs przyrodniczy „Pingwin”

VII

Kamil Popiół, Ewa Greszta

Beata Kubalska - Kozak

Konkurs matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Kowalski Natan

Joanna Dyja

Ogólnopolski Konkurs na Baśń

wyróżnienie

Weronika Dewor, Filip Dorobisz

Bożena Kwiatkowska

Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego „ALBUS”

wyróżnienie

Weronika Dewor, Monika Ćwieląg, Paulina Grabowska

Bożena Kwiatkowska

Ogólnopolski konkurs matematyczny MAT 2009

I miejsce w województwie

Igor Cichecki

Renata Skalska

Ogólnopolski Bieg „Krzepkich”

 w Krzepicach

II miejsce Karolina Typer  

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KLIO2009”

laureat Korneliusz Pawlik, Klaudia Bulska, Martyna Łapajska Elżbieta Zając

Konkurs matematyczny Test Matematyka Plus „Oxford” 

XI Edycja

laureat II stopnia Igor Cichecki Renata Skalska
laureat II stopnia Kamil Uchnast

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Konkurs matematyczny

 „Nudna matematyka”

 
półfinaliści Martyna Łapajska, Natan Kowalski, Aleksander Podlejski Joanna Dyja
Kacper Markiewicz Iwona Koba
Karina Pompa Bożena Woźniak - Bugaj
Konkurs krasomówczy laureat Dominik Różewicz Bożena Kwiatkowska

Konkurs biblijny

I miejsce

Estera Sierpińska

Dorota Banik

Kampania Pola Nadziei Stowarz. Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

I miejsce

Roksana Pożarlik

Dorota Banik

Konkurs Recytatorski „O skrzydło Pegaza”

II miejsce

Dominik Różewicz

Bożena Kwiatkowska

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Sztafetowe biegi przełajowe

III

M.Matuszewski, M.Kondela, M.Biały, K.Wieczorek, W.Pucek, P.Potaczała

Katarzyna Ładowska Justyna Halabowska

Piłka nożna w ramach rozgrywek SZS

II miejsce

R.Jeziorowski, K.Wieczorek, M.Greń, B.Czyż, Ł.Szczygieł, P.Potaczała, M.Gruszka, B.Jurczyk, P.Nosek, W.Pucek, M.Kajdas, D.Rączka

Bartosz Hadrych

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

XXI Regionalny Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

wyróżnienie

Kamil Garski

Małgorzata Maszczyk

Zawody mini piłki siatkowej z okazji Święta Niepodległości

II

P. Białas, K. Typer, S. Kuzior

Justyna Halabowska

Katarzyna  Ładowska, Jacek Woś

Biegi przełajowe „II Bieg Szafera”

I

II

II zespołowo

Karolina Typer, Konrad Wieczorek

Weronika Cyrnal, Patrycja Opiłka

Szkoła Podstawowa Nr 5

Justyna Halabowska 

Katarzyna Ładowska

II Powiatowy Konkurs Polonistyczny „W Ojczyźnie Polszczyźnie dla ucz. kl. IV-VI

laureat

Patrycja Ćwiek

Martyna Łapajska

Małgorzata Maszczyk

Konkurs z jęz. angielskiego „My English book”

I miejsce

Natalia Florczyk

Agnieszka Zimna

Mini Piłka Siatkowa dziewcząt

II miejsce

W.Cyrnal, K.Typer, P.Białas, S.Kuzior, M.Szczepańczyk, K.Bulska, M.Przybyłek, E.Sierpińska, P.Sulińska

Jacek Woś

Czwórbój lekkoatletyczny

I miejsce

Z.Wencel, S.Kuzior, W.Cyrnal, W.Cyba, K.Typer, P.Grabowska

Jacek Woś

II miejsce

K.Wieczorek, M.Greń, Ł.Szczygieł, M.Biały, Ł.Wieczorek, B.Czyż

Coca - Cola

III miejsce

R.Jeziorowski, K.Wieczorek, M.Greń, B.Czyż, Ł.Szczygieł, P.Potaczała, M.Gruszka, B.Jurczyk, P.Nosek, W.Pucek

Bartosz Hadrych

Piłka nożna w ramach rozgrywek SZS

I miejsce

R.Jeziorowski, K.Wieczorek, M.Greń, B.Czyż, Ł.Szczygieł, P.Potaczała, M.Gruszka, B.Jurczyk, P.Nosek, W.Pucek, M.Kajdas, D.Rączka

Bartosz Hadrych

II Jurajski Konkurs Historyczny

laureat

Korneliusz Pawlik, Kamil Popiół

Elżbieta Zając

Jurajski Konkurs Matematyczny

zakwalifikowanie do II etapu

Pompa Karina, Budek Magdalena

Bożena Woźniak - Bugaj

Sosnowski Mateusz

Aldona Mordalska

Kowalski Natan, Wieczorek Konrad, Łapajska Martyna, Greń Maciej,

Joanna Dyja

Konkurs piosenki angielskiej dla klas I – III „Piosenka z mojego podręcznika”

I miejsce

Karolina Grabińska

Jolanta Pucek

II miejsce

Natalia Kotnis

Marta Sikora

Jurajski Konkurs Języka Angielskiego

laureat

Martyna Łapajska

Jolanta Pucek

„Klęska, powódź, czy huragan straż pożarna ci pomaga”

II miejsce

Bartosz Labocha

Barbara Trynda

Kiermasz wielkanocny – najładniejsza pisanka

I miejsce

Kamil Popiół

Barbara Trynda

Konkurs recytatorski

wyróżnienie

Maciej Karczmarczyk

Aleksandra Bulska

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

II miejsce

Maciej Greń, Natan Kowalski, Michał Gruszka, Dominik Różewicz

Jacek Woś

 

Tytuł konkursu

Miejsce Imię i nazwisko ucznia Opiekun

Znajomość baśni Jana Brzechwy

I

Aleksandra Podlejska

Renata Skalska

II Igor Cichecki

Zawody pływackie I i II runda

 

J. Kołodziejczyk, K.Kołodziejczyk, Ł. Skwara, S.Charczenko, R.Michalczyk, A.Urywkow, K.Garski, N.Kowalski

Katarzyna  Ładowska

„Myślę patriotycznie – piszę ortograficznie”

I

Kinga Kwiatkowska

Małgorzata Noszczyk

Recytujemy bajki Adama Mickiewicza II Karolina Grabińska Renata Skalska
Życie i twórczość Adama Mickiewicza wyróżnienie Michał Gruszka Bożena Kwiatkowska
"Być przyjacielem matki Ziemi" I Adrizn Różycki Aleksandra Kosakowska

Konkurs ortograficzny „Dyktando o pióro H. Sienkiewicza”

I miejsce

Kinga Kwiatkowska

Małgorzata Noszczyk

Konkurs „W harmonii z przyrodą”

I miejsce

Patrycja Ćwiek, Martyna Łapajska, Karolina Wojdyła

Magdalena Wachowicz

Turniej Piłki Nożnej chł. kl. VI

II miejsce

K.Pawlik, B.Jurczyk, D.Rączka, M.Greń, K.Wieczorek, Ł.Szczygieł, B.Czyż, P.Potaczała, R.Jeziorowski

Bartosz Hadrych

Piłka koszykowa

I miejsce

E.Kwiatkowska, M.Przybyłek, R.Pożarlik, K.Typer, W.Cyrnal M.Szczepańczyk,

Bartosz Hadrych

II miejsce

K.Wieczorek, M.Greń, Ł.Hak, M.Kondela, N.Kowalski, W.Pucek, K.Paryż

Bartosz Hadrych

Justyna Halabowska

Piłka siatkowa - miksty

II miejsce

Ł.Wieczorek, M.Greń, N.Kowalski, K.Typer, W.Cyrnal, M.Szczepańczyk

Bartosz Hadrych

Justyna Halabowska

Być Przyjacielem Matki Ziemi

I miejsce

Estera Sierpińska

Magdalena Wachowicz

wyróżnienie Daria Szwed Jolanta Miszta

Konkurs pieśni i piosenki papieskiej „Śpiewamy naszemu papieżowi”

I miejsce

Natalia Kotnis, Emilia  Mędrek

Elżbieta Sikora

Dorota Banik

III miejsce

Paulina Marchewka, Paulina Grabowska

Konkurs Ekologiczny

 „I ekologiczno-matematyczny bieg przełajowy”

II miejsce

Paulina Pawlak, Mateusz Sosnowski, Dominik Różewicz

Aldona Mordalska Magdalena Wachowicz

Konkurs Językowy „Internacjonalizmy językowe”

I miejsce Zuzanna Kowalska Agnieszka Zimna
II miejsce Paulina Pawlak
III miejsce

Agnieszka Dratwa,

Dominik Różewicz

Konkurs ekologiczny „Być przyjacielem Matki Ziemi” wyróżnienie Daria Szwed Jolanta Miszta